Відомий у Рівному адвокат захистив кандидатську дисертацію під науковим керівництвом академіка Боровика

квиток на автобус
Щасливе
09.09.2023  11:15

8 вересня 2023 року відомий у Рівному адвокат Михайло Іванців, один із засновників адвокатського об’єднання «Удовиченко та партнери», у спеціалізованій вченій раді Державного вищого навчального закладу «Ужгородський національний університет» під науковим керівництвом кандидата юридичних наук, професора, академіка Міжнародної кадрової академії, академіка Академії адміністративно-правових наук, віце-президента з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права Андрія Боровика здійснив захист дисертації на здобуття наукового ступеня кандидата юридичних наук на тему: «Професійна правнича допомога при вирішенні адміністративних справ».

Михайло Романович чи важко було поєднувати практичну роботу адвоката та займатись наукою водночас?

– Насправді ні. Над своєю науковою робою я працював уже досить давно. Як Ви можете бачити і тема дисертації нерозривно пов’язана з моєю практичною діяльністю. Під час написання роботи мною використано низку емпіричного матеріалу, у тому числі з справ, де я та мої колеги – адвокати особисто приймали участь.

Розкажіть, як проходив захист дисертації, чи виникали якісь проблемні питання під час захисту?

– Захист дисертації відбувався у Державному вищому навчальному закладі «Ужгородський національний університет» де створена відповідна спеціалізована вчена рада. Мій науковий керівник – академік Андрій Боровик, з яким ми підтримуємо дружні стосунки ще з часів роботи в прокуратурі, повністю підготував мене до захисту, як наслідок – усі члени спеціалізованої вченої ради звернули увагу на високий рівень підготовки дисертації та вдале поєднання теоретичного матеріалу з практикою та одноголосно проголосували за присвоєння мені наукового ступеня кандидата юридичних наук.

А що далі? Захист дисертації відбувся. Чи закінчиться на даному етапі Ваша наукова робота?

– Звичайно ні. Я окрім адвокатської діяльності наразі працюю викладачем кафедри кримінально-правових та адміністративно-правових дисциплін Міжнародного економіко-гуманітарного університету імені академіка Степана Дем’янчука. Захист дисертації лише початковий етап моєї наукової та викладацької діяльності

.

 

 

переглядів: 472


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *