Віктор Шакирзян і волонтери “Рівне Разом” підтримали Відкритий чемпіонат міста з тенісу

Гринюк Перевезення
Щасливе
14.09.2020

Віктор Шакирзян і волонтери “Рівне Разом” підтримали Відкритий чемпіонат міста з тенісу

У неділю, 13 вересня, у Рівному відбувся Відкритий чемпіонат міста з тенісу, у якому змагалися юні рівняни у віковій категорії до 10-12 років. Серед 16-ти учасників турніру були і дві юні спортсменки – Матвєєва Ксенія та Ліза Літвіщенко, які входять у топ-50 найбільш талановитих гравців країни у своїх вікових категоріях. Тож з самого початку боротьба обіцяла бути напруженою. Так і сталося, спортивна напруга утримувалася до кінця змагань, діти викладалися на повну.

Підтримати фінансово Відкритий чемпіонат міста з тенісу вирішили волонтери і голова громадської організації “Рівне Разом” Віктор Шакирзян. Він особисто прийшов подивитися гру та був вражений відвагою і спортивною дисципліною юних рівненських тенісистів.

 

“Підтримка дитячого спорту у Рівному є одним із пріоритетів ГО “Рівне Разом”, адже саме під час таких змагань закладається фундамент подальших спортивних перемог. Сьогодні ми підтримуємо дитячий і юнацький спорт, намагаємось забезпечити якісні тренувальні бази, сприяти у проведенні турнірів – ми просто робимо це, щоб  підтримати талановиту молодь, яка завтра гідно представлятиме Україну і Рівне на престижних міжнародних змаганнях”, – зазначив Віктор Шакирзян.

У підсумку турніру тенісистів нагороджували кубками, медалями і грамотами. У кожній віковій категорії були визначені по три переможці, але заохочувальні медалі отримали й інші учасники змагань.

“Тільки разом ми об’єднаємо довкола дитячого спорту Рівного меценатів і небайдужих людей, а також підкріпимо ці зусилля стабільною підтримкою з боку місцевого бюджету. Результати не змусять на себе чекати і наше місто стане центром дитячого і юнацького спорту. Саме тут куватимуться кращі кадри для олімпійської збірної України”, – переконаний Віктор Шакирзян.

До слова, серед пріоритетів ГО “Рівне Разом” втілити у місті програму підтримки дитячого спорту, яка була розроблена волонтерами та тренерами. Тому Віктор Шакирзян закликав усіх небайдужих приєднатися до впровадження цієї ініціативи, бо підтримки потребують не лише юні рівненські тенісисти, а й представники інших не менш видовищних видів спорту.

, , ,

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *