Книги рівнянина оприлюднили на сайті Конгресу США

Щасливе
01.05.2024  12:20

 

Визначне досягнення рівненського науковця: знаний у Рівному та по усій Україні академік Андрій Боровик з своїми працями став відомим навіть у США. Його книги нині оприлюднені на сайті Бібліотеки конгресу Сполучених штатів Америки.

Нагадаємо, що Віце-президент з наукової роботи Науково-дослідного інституту публічного права, академік Андрій Боровик є автором багатьох підручників та монографій. Під його керівництвом захищені грунтовні дисертації і він не зупиняється на досягнутому.

Він є почесним професором Akademie HUSPOL (Чехія, 2019 рік), почесним професором European Іnstitute of Further Education (Словацька республіка, 2019 рік), почесним професором Baltic Research Institute of Information Economic Area (Латвія, 2023 рік), почесним доктором Інституту кримінального права та прикладної кримінології Республіки Молдова (2023 рік).


– Для мене це вагоме досягнення. Водночас кожна праця, над якою я працюю з командою – це дійсно колосальна робота. Тому дуже приємно, що її помічають та відзначають на такому високому рівні, – зауважив Андрій Боровик.

, , , переглядів: 324


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *