Віктор Шакирзян отримав церковний орден від митрополита Епіфанія

Щасливе
23.06.2020  11:38

Віктор Шакирзян отримав церковний орден від митрополита Епіфанія

Голова громадської організації “Рівне Разом” Віктор ШАКИРЗЯН отримав орден святителя і чудотворця Миколая за підтримку української церкви. Високу нагороду Віктору Шакирзяну вручив Митрополит Київський та всієї України Епіфаній. Мирополит приїхав на Рівненщину, щоб долучитися до спільної молитви у Гурбенському Свято-Воскресенському чоловічому монастирі та взяти участь у закладенні капсули на будівництво нового храму на честь Святителя Спиридона Тримифунтського.

– Символічно, що отримання цієї високої нагороди відбулося саме у Гурбах. Адже ми допомагаємо в будівництві, в ремонті, реконструюємо приміщення, підтримуємо в належному стані меморіал воїнів УПА, – длиться враженнями Віктор Шакирзян. – Ми розуміємо та бачимо, що ченцям важко впоратися самотужки. То ж ми з радістю підтримуємо таку справу, чим можемо.

Митрополит Епіфаній переконаний, що спільними зусиллями братії, вірян та меценатів зовсім скоро у цьому мальовничому місці постане новий чудовий храм і всі охочі матимуть змогу зустрітися знову, уже на його освяченні.

– Ми готові і далі підтримувати цю святиню, надавати посильну допомогу і в будівництві нового храму, адже братія монастиря і його настоятель Онуфрій, уже давно стали для мене добрими друзями, – говорить Віктор ШАКИРЗЯН.

Намісник Гурбинського Свято-Воскресенського монастиря архімандрит Онуфрій відзначає постійну та всебічну допомогу голови ГО «Рівне разом» Віктора Шакирзяна:

– Він хоче якомога більше зробити не тільки для церкви, а й взагалі для українського народу. Ми бачимо, як він трудиться, допомагає лікарням, допомагає церквам, допомагає нужденним і тому таких людей як Віктор Шакирзян, ми повинні всіляко підтримувати і поважати їх бажання творити добро».

Віктор Шакирзян каже, що нагорода отримана від митрополита Епіфанія для нього особлива і мабуть найбільш цінна з усіх відзнак, які він отримав як волонтер, що допомагає Збройним силам України та як благодійник, що опікується лікувальними і реабілітаційними закладами для дітей.

, , , , переглядів: 567

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *