Віктор Шакирзян закликає до чесної передвиборчої боротьби

Щасливе
14.08.2020  20:00

Віктор Шакирзян закликає до чесної передвиборчої боротьби

Виборча кампанія у Рівному вже стартувала. Відтак за голоси виборців починається боротьба, подекуди не обходиться і без брудних інформаційних атак та провокацій.

Сьогодні, голова ГО “Рівне Разом” Віктор Шакирзян заявив – проти нього готується ряд провокацій.

– Мене називатимуть ставлеником «бандитів» чи «злочинного бізнесу», які рвуться до влади. Будуть брудні провокації щодо моїх близьких друзів та моєї сім’ї. Також не можна виключати спекуляцій щодо походження мого прізвища чи фабрикування кримінальних справ… І ще дуже багато іншого, що може породити чиясь хвора фантазія. Негідники не зупиняться ні перед чим, аби облити мене брудом та ввести в оману людей, – зауважив на своїй сторінці у фейсбук Віктор ШАКИРЗЯН.

Громадський діяч впевнений, що рівняни будуть голосувати за конкретні дії, а не гучні слова та лозунги, якими «годували» людей впродовж десятків років. Віктор Шакирзян закликає усіх опонентів дотримуватися принципів чесної боротьби. В свою чергу він обіцяє йти шляхом демократії та справедливої конкуренції.

– Дотримуйтесь інформаційної гігієни! Вірте людям та їхнім справам, а не чуткам про них! Все буде добре, – наголосив голова ГО «Рівне разом».

, , , , переглядів: 752

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *