Вишиванка – це окрема унікальна історія, написана кольоровими нитками на білому полотні

Щасливе
10.10.2017  10:40

Вишиванка – це окрема унікальна історія, написана кольоровими нитками на білому полотні

У вишиванки Лариса Червоній закохалася завдяки своєму чоловікові, покійному Василеві Червонію. Саме він надихнув її та допоміг розкрити небачений доти талант. 

– Мій чоловік дуже любив вишиванки, які створювали для нього професійні майстрині. У якийсь період свого життя почав одягати їх щодня. Тоді я й подумала, що могла б й сама вишивати для чоловіка сорочки, адже вже мала досвід оздоблення окремих деталей одягу (комірці, рукави), – пригадує пані Лариса.  

Перші уроки брала у професійної вишивальниці. Каже: що і як робити — зрозуміла відразу, а далі все пішло так, ніби все життя тільки те й робила, що вишивала. Сьогодні пані Лариса створює не тільки орнаменти хрестиком, а й гладдю, оздоблює сорочки мереживом.

– Вишиті сорочки стилізую під сучасні, щоб їх можна було одягнути не лише у свято, а й на щодень, – продовжує майстриня.

– Для мене це величезне задоволення — викроїти годинку вільного часу, щоб повишивати. Адже це дає мені можливість відволіктися від буденності й поринути у світ мистецтва і через вишивку передати свої емоції, почуття та думки. Саме тому кожна робота — це окрема унікальна історія, написана кольоровими нитками на білому полотні.

Автор: Марина Фурс

Фото: Лариса Червоній

Джерело: http://ogo.ua/articles/view/2011-03-29/27406.html

, , , , , , , , переглядів: 1 932

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *