Віталій Бойко: “Наш фронт – тут, ми відповідаємо за життя дітей”

квиток на автобус
Щасливе
23.01.2024  19:00

У непростий для всієї країни час Комунальне підприємство “Рівненська обласна дитяча лікарня” Рівненської обласної ради не зупиняється, а крокує в ногу з європейськими стандартами у сфері надання медичної допомоги дітям під керівництвом директора медичного закладу Віталія Ярославовича Бойка.

“Наш фронт – тут. Ми відповідаємо за життя дітей. Наша лікарня – головний медичний заклад області, де працює поліклінічне відділення та стаціонар, в якому надається багатопрофільна медична допомога для дітей від народження і до 18 років. Надаємо допомогу не лише своїм, місцевим пацієнтам, а й вимушено переселеним. Від початку повномасштабного вторгнення рф до України за амбулаторною медичною допомогою в Рівненську обласну дитячу лікарню звернулися 3106 дітей з числа ВПО. Ще 571 дитина з числа ВПО пройшла стаціонарне лікування. Вразливою категорією в цей час особливо залишаються діти, які мають різні хронічні захворювання. Тому медики ведуть регулярне спостереження за такими пацієнтами”, – розповів директор Віталій БОЙКО.

У складних реаліях воєнного стану відремонтовано травматологічний пункт та центр реабілітації та відновного лікування. Також капітально відремонтоване протирадіаційне укриття. Сховище використовують як для перебування пацієнтів під час повітряних тривог, так і для безперебійного надання медичної допомоги хворим у разі небезпеки.

Протирадіаційне укриття має чотири входи/виходи та ліфт, оснащене системою вентиляції, тепло- та водопостачанням, додатковим джерелом електроенергії з дизель-генератора, виведені 16 кисневих точок. Загальна площа приміщення 468,8 м2.

Укриття являє собою багатофункціональне приміщення, де створенні комфортні умови для пацієнтів та персоналу медичного закладу. Є все необхідне обладнання для роботи медиків під час перебування у сховищі. У мирні часи приміщення сховища планують використовувати як тимчасове повноцінне відділення.
Лікарня – це стратегічний об’єкт, який мусить працювати безперебійно! У нас є нова киснева станція, потужні генератори, які повністю задовольняють потреби лікарні в електриці.
З вірою в Україну ми наближаємо перемогу і пишаємось згуртованістю нашого колективу. У лютому кожен працівник Рівненської обласної дитячої лікарні перерахував на потреби військових свій одноденний заробіток. Разом ми задонатили 109 461 грн у благодійний фонд “Відповідальні українці” на допомогу ЗСУ. Зокрема, кошти були спрямовані на придбання позашляховика для 130 окремого розвідувального батальйону. Рівненські воїни у складі батальйону захищають Україну на південному та східному фронті.

“У нас багатопрофільна високоспеціалізована лікарня. Ми надаємо повний спектр медичних послуг. Ми працюємо з Національною службою здоров’я України. Тому все, що входить у пакет безплатних медичних послуг НСЗУ, у нас надається безкоштовно. Наразі КП “Рівненська обласна дитяча лікарня” уклало договори з НСЗУ 12 пакетів. Ми постійно вдосконалюємось. І це не лише про комфортніші умови для пацієнтів та батьків, це про нові послуги на сучасному обладнанні, нові лікувальні та реабілітаційні методики. Переконаний, що після перемоги спільними зусиллями ми зможемо зробити ще більше”,– підсумував розмову Віталій Бойко.

переглядів: 54


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *