Волонтери – то святі люди, – Юрій Поліщук з передової

Щасливе
25.06.2024  13:00

Юрій Поліщук, бойовий медик, висловлює щиру вдячність волонтерам, яких називає святими людьми. Він зазначає, що без їх допомоги на передовій було б набагато важче, і численні військові не змогли б зберегти свої життя та здоров’я. “Нас би було значно менше і ми були би не такими цілими, якби не їх допомога,” – пише Юрій.

Однак Юрій має одне прохання до волонтерів, яке ґрунтується на досвіді та спостереженнях з передової. Він звертається до волонтерської братії з проханням зосередитися на найважливішому:

“Друзі, будь ласка, не витрачайте людські гроші на одяг та амуніцію: носочки, трусики, пончо, кепочки і решту підсумочків боєць може собі купити сам. Про цигарки мовчу. Ножі – то просто ржака.”

Юрій закликає волонтерів зосередити свої зусилля на придбанні реб (реабілітаційного обладнання), дронів, специфічної медицини, транспорту, засобів зв’язку та електроживлення. Це те, що військові самі не можуть легко придбати, навіть складчину. Він також визнає, що зараз всім волонтерам надзвичайно важко збирати донати. Він закликає не розпорошуватися на дрібниці, а спрямувати ресурси на найнеобхідніше.

“Зараз всім волонтерам надзвичайно важко збирати донати. Не розпорошуйтесь на дрібниці,” – наголошує Юрій.

Рівняни збирають кошти для батальйону Юрія Поліщука

На завершення Юрій підкреслює, що не має наміру нікого образити своїми словами. Він висловлює глибоку повагу та вдячність усім, хто допомагає:

“В жодному разі нікого не хотів образити. Доповідь закінчив, цьомки-бомки.”

Ці слова від Юрія Поліщука нагадують про важливість підтримки та координації дій, що допомагає військовим на передовій отримувати найнеобхідніше для збереження їхнього життя та ефективного виконання своїх завдань.

, , , переглядів: 59


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *