Все більше рівнян оплачують комуналку через смартфони

Щасливе
07.08.2018  11:24

   Дедалі більше рівнян активно почали використовувати Інтернет-банкінг Приват24 і оплачувати в ньому за комуналку. Зручно, вигідно, економно, а головне –  операцію можна здійснити цілодобово та ефективно в декілька кліків. Приємно, що кількість оплат комунальних платежів смартфоном через мобільний  додаток Privat24 теж значно зросла та перевищила 123 тис. платежів з початку року.

   Витрачати час, щоб завітати до найближчого відділення пошти чи банку, а ще очікувати в довгих чергах, рівняни вже не хочуть. Регулярні комунальні платежі тепер оплачують без проблем завдяки сучасним електронним сервісам. Швидка оплата комунальних рахунків за воду, газ та інших послуг доступна всім, хто під’єднаний до мережі Інтернет і користується Приват24. Процес оплати триває декілька хвилин.

   Увесь банк може бути і в смартфоні. Мобільний додаток Privat24 дозволяє кожному здійснювати будь-які фінансові операції мобільно й комфортно, незалежно від місця знаходження та часу доби. Він допомагає шукати або створювати шаблони оплат, слідкувати за заборгованістю, мати електронний архів платежів, оплачувати вдома, на роботі та навіть у транспорті без черг і витрат часу.

   Приват24 дозволяє бути мобільнішим та впевнено “крокувати” разом зі світовими банківськими тенденціями. ПриватБанк запропонував тестування нового покоління найпопулярнішого в країні Інтернет-банку. Новий Приват24 працює за адресою https://next.privat24.ua/ і доступний користувачам карток будь-якого банку світу! Уже зараз без авторизації в новому Приват24 доступні перекази з картки на картку, поповнення мобільного телефону та комунальні платежі.

   Розвиток ІТ-технологій спричинили революційні зміни в сфері комунікацій. Інтернет-мережа щохвилини стає доступнішою, відповідно – зростає кількість користувачів Інтернет-банкінгу. За інформацією українських аналітиків, кількість абонентів мережі Інтернет постійно зростає. Кількість абонентів мережі Інтернет станом на 01.04.2018 зросла на 43,3% у порівнянні з аналогічним періодом 2017 року та склала 23 825,7 тис. осіб. Забезпеченість населення Інтернет-послугами у розрахунку на 100 жителів по Україні становить 56,3.

   За шість місяців цього року рівняни здійснили у ПриватБанку 1,2 мільйонів  комунальних платежів на суму 407,4 мільйона гривень. Із них понад 520 тисяч – це платежі через Інтернет-банк Приват24 на суму ніж 163 мільйонів гривень,  та Мобільним додатком Privat24 для оплати комунальних платежів скористались 123,3 тисяч разів на загальну суму 39,9 мільйона гривень. Приват24 є абсолютним лідером серед банківських цифрових сервісів на території України та налічує понад 9 мільйонів користувачів, у тому числі – понад 6 мільйонів користувачів додатка Privat24.

 

, , , , переглядів: 1 208


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *