“Всю стрічку засрали”, – рівненські військові про ажіотаж щодо Євробачення

Щасливе
05.02.2024  16:37

Рівняни активно обговорювали виступи конкурсантів на конкурсі “Євробачення” та неможливість голосування у ДІЇ. За право представляти Україну у Швеції боролися 11 самобутніх виконавців, однак найбільшу прихильність суддів і глядачів здобули Alyona Alyona & Jerry Heil.

Професійне журі віддало найбільшу кількість балів гурту Ziferblat, а Alyona Alyona & Jerry Heil, згідно з оцінками суддів, посідали друге місце. Однак завдяки глядачам дівчатам вдалося вирватися в лідери. Тож, як і прогнозували букмекери, саме цей дует із піснею Teresa & Maria представлятиме Україну на Євробаченні-2024, яке відбудеться у Швеції.

Рівненські військові не приховують того, що вони шоковані таким ажіотажем. Краще б поширювали збори та підтримували ЗСУ. А не говорили про конкурс та виступ, який впринципі не дуже і потрібен.

Крім того, варто наголосити, що – Національна суспільна телерадіокомпанія України (НСТУ) виділила майже 11 млн гривень (10 999 811,46) на створення фінального концерту Нацвідбору на «Євробачення-2024». Про це свідчать дані про закупівлю відповідної послуги в системі Prozzoro.

Юрій Габдулхаков, військовий ЗСУ

Дивуюся тому, що рівняни дуже активно обговорюють голосування щодо Національного відбору Євробачення. Також були питання щодо неможливості проголосувати у ДІЇ. Дивно, бо на фронті інші проблеми – порятунок життів побратимів та наших військових. Тому друзі, прошу, будьте свідомими.

 

Юрій Поліщук, заступник міського голови Рівного,військовий медик

Знову всю стрічку засрали “суспільноважливою подією” з життя співунів і “проблемами” довкола неї. Шоу-залежне населення в країні, де останнє, чим реально варто перейматись, це те, хто переможе на якомусь пісенному конкурсі…

переглядів: 160


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *