“Я мушу бути там”, – Рівне проведе в останню путь мужнього захисника

квиток на автобус
Щасливе
23.01.2024  08:00
За дітей, онуку та рідну країну… З такими словами вдруге став на захист України рівнянин Михайло Токарець, з яким сьогодні попрощаємося на майдані Незалежності…
Михайло Токарець народився у селі Воскодави тоді Гощанського району, здобув середню спеціальну освіту, а все життя присвятив роботі з автомобілями, які дуже любив. В останні роки працював водієм у ТОВ “Акватон”.
“Він служив в армії, а у 2014, коли ворог вперше прийшов на українську землю, пішов добровольцем захищати Батьківщину. Відслужив у зоні проведення антитерористичної операції два роки, має статус учасника бойових дій. У лютому 2022 року також не став чекати повістки, пішов добровольцем вже на другий день після початку повномасштабного вторгнення. Говорив просто: “Я люблю свою сім’ю, свою Україну і мені треба її захищати.” Він повторював, що зараз нас боронять молоді хлопці, які ще не знають, що це, а в нього — досвід, тож мусить йти служити,” – розповідає дружина Героя Світлана.
Михайло служив у кількох частинах, спершу на Рівненщині, але потім сам написав рапорт з проханням перевести його в зону активних бойових дій.
“У нас троє дорослих дітей, онучка, якій 7 років… Ми просили Михайла, аби поберіг себе, аби залишався служити у відносній безпеці. Але він повторював “Ви тут живете, я не хочу, щоб вони прийшли сюди. Саме тому я мушу бути там.” і з цими словами написав рапорт, аби його перевели на самісіньку передову. Тож із березня 2023 року ніс службу саме там,” – продовжує дружина.
Добрий, щирий, веселий Михайло до усіх ставився з повагою. Не мав шкідливих звичок, завжди відповідально виконував усі завдання, тож і колеги по роботі, і побратими завжди могли на нього покластися. А він віддано служив своїй країні…
55-річний старший сержант Михайло Токарець загинув 15 січня 2024 року в наслідок ворожого обстрілу під час виконання бойового завдання на Харківщині…
“Телефонували хлопці з кількох частин, з якими він служив, усі хочуть прийти попрощатися із ним… Його усі любили, а він дуже любив життя…” – каже дружина.
Прощання із Героєм відбудеться сьогодні, о 10.00 на майдані Незалежності. Поховають його на кладовищі “Нове”…
переглядів: 26


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *