Я тут не директор, я – солдат: рівнянин про службу в ЗСУ

квиток на автобус
Щасливе
04.04.2022  22:59

Директор «Культурно-археологічного центру «Пересопниця» Іван Солодуха сьогодні несе службу у Збройних Силах України. До лав ЗСУ він вирушив добровільно, по суті не маючи бойового досвіду. Після кількох тижнів військового вишколу, за розподілом потрапив у бригаду морської піхоти в одній з областей на півдні України.

– На війні я більше не директор – тут я солдат. Перебуваючи в епіцентрі бойових дій, ти гостріше відчуваєш, що свій обов’язок повинен виконувати якнайкраще. Тут нівелюється твоя професія з цивільного життя, натомість ти повинен вміти добре поводитися зі зброєю та розумітися на тактиці бою», – розповідає Іван Солодуха.

За його словами, він вирушив на південь України, безпосередньо на фронт, боронити нашу цілісність, як морпіх.

– Морський піхотинець – це універсальний воїн. Головна особливість морської піхоти, яка відрізняє її від інших піхотинців чи десантників, – прив’язаність до моря, точніше до його узбережжя. Хотів би зазначити, що наша 36-а окрема бригада морської піхоти має ім’я контр-адмірала Михайла Білинського – засновника морської піхоти Української народної республіки. А цей історичний факт надихає та додає бойового духу боронити свою державу», – наголосив Іван Солодуха.

 

 

За інформацією Рівненської обласної ради

переглядів: 488


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *