Як безкоштовно стерилізувати безпритульну тварину на Рівненщині

квиток на автобус
Щасливе
09.02.2024  15:37

З початку 2024 року в Здолбунові діє безкоштовна програма стерилізації безхатніх тварин від благодійного фонду “Happy Paw”. 

Місцеві волонтери виловлюють тварин у Здолбунові та привозять оперувати у клініку в Рівному. У січні стерилізовано 14 котів та 3 собаки. Для запису на операцію зі стерилізації безхатніх котів і собак звертайтеся за номером телефону:  +380967258245 — Юлія.

Через повномасштабне вторгнення без домівок та господарів залишаються все більше домашніх котів і собак, які часто не стерилізовані. На вулиці вони безконтрольно розмножуться, постійно збільшуючи популяцію безпритульних тварин, що може становити серйозну загрозу екологічній ситуації в Україні. Єдиний гуманний спосіб контролю чисельності безхатніх котів і собак — це стерилізація. 

У 2023 році завдяки програмі стерилізували від фонду Happy Paw стерилізовано 20 108 безпритульних тварин у 60 населених пунктах по всій Україні, зокрема й у прифронтових містах та селах. 

__________________________________________________________________________________________

Happy Paw — благодійний фонд, який допомагає безпритульним тваринам понад 11 років. Фонд впровадив і розвиває програми опіки, допомоги тваринам у притулках, популяризує адопцію тварин, допомагає тяжкохворим тваринам, виховує у дітей гуманне ставлення до тварин у рамках програми “Біоетика”. 

 

 

переглядів: 39


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *