Як буде виглядати новий мурал героїв війни у Рівному

квиток на автобус
Щасливе
28.10.2023  16:59

У Рівному презентували Меморіал пам’яті полеглих на війні захисників України.

Його розташують на площі біля Дубенського кладовища. Таким чином у Рівненській міській територіальній громаді вшанують пам’ять загиблих у російсько-українській війні. Меморіал складатиметься із портретів рівненських захисників, які полягли за рідну землю.

“На жаль, з 2014 року в Україні продовжується війна. Щодня ми вшановуємо пам’ять про тих, хто віддав своє життя, захищаючи Україну. Меморіал у Рівному дасть можливість вічно пам’ятати про подвиг наших Героїв, а також нагадуватиме нам про ціну нашої свободи. Він також слугуватиме символом підтримки воїнів, які нині продовжують боронити наші землі, наше майбутнє та захищати українців від російської орди. Я переконаний, що Меморіал пам’яті Героїв України стане святим місцем, місцем духовного єднання та пошани,” – відзначив секретар Рівненської міської ради Віктор Шакирзян.

Окрім того, проєкт також передбачає розміщення QR-кодів поруч із портретами. Таким чином кожен відвідувач зможе дізнатися більше про життя та подвиг кожного загиблого захисника.

 

переглядів: 164


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *