Як подати податкову звітність в електронному вигляді безкоштовно

Щасливе
16.10.2018  12:37

    Щодня ПриватБанк відкриває більше 1 000 нових рахунків підприємців та юридичних осіб, причому значна кількість клієнтів відкривають свій рахунок у банку в режимі онлайн. Перевагою клієнтів ПриватБанку є користування електронного цифрового підпису, який безкоштовно генерується в акредитаційному центрі сертифікації ключів ПриватБанку.

   Завдяки Електронному цифровому підпису (ЕЦП) можна подати звітність в електронному вигляді без відвідування податкової служби. Для цього необхідно виконати кілька простих кроків, які дозволять значно зекономити та зробити звіти самостійно, легко та безкоштовно. Це нескладно — всього чотири кроки:

    Крок 1. Реєстрація у “Приват24 для бізнесу”.

    Щоб подати звітність онлайн, зайдіть на сторінку “Приват24 для бізнесу”.

    Якщо у вас нема цього акаунту, натисніть нижче на посилання “Реєстрація”.

     Крок 2. Вхід до акаунту в “Приват24 для бізнесу”.

    Зареєструвавшись, вам необхідно зайти у свій акаунт, навести курсор на розділ “Документи” і в меню, що випадає, натиснути на пункт “Електронна звітність”.

    Завантажиться ось така сторінка.

  Зліва є кнопка “Створити звіт”, натисніть на неї.

     Виберіть розділ “Податкова декларація платника єдиного податку третьої групи (юридичні особи)” і натисніть на кнопку “Створити”.

  Виберіть необхідний період і натисніть ще раз на кнопку “Створити”.

    

    Крок 3. Заповнення електронної декларації ФОП.

   Програма “підтягне” назву податкової служби за вашим місцем реєстрації та інші дані.

   Внесіть відсутню інформацію, зокрема період, за який подається звітність.

    Потім виберіть свою ставку податку, в нашому випадку 5%, і введіть суму доходу. Після цього програма автоматично заповнить поля і покаже, скільки податків потрібно заплатити. Наприклад, якщо дохід був 1 тис. грн, заплатити потрібно 50 грн податків. Оплатити податок можна у “Приват24 для бізнесу”.

  Перевірте правильність інших введених даних і натисніть на кнопку “Зберегти”.

  Якщо будуть помилки, програма про це повідомить, і ви зможете внести правки.

    Крок 4. Підписання звіту електронним цифровим підписом і його відправка.

    Упевнившись, що звіт заповнений правильно, натисніть кнопку “Підписати і відправити”.

    Завантажте свій електронний цифровий ключ, введіть пароль і натисніть на кнопку “Підписати і відправити”. Після цього звіт повинен піти в податкову службу.

    Поданням звітності краще не нехтувати. Зайва увага з боку податківців зазвичай закінчується для підприємця штрафними санкціями.

    Щоб підприємцю відкрити рахунок на сайті ПриватБанку, достатньо бути зареєстрованим підприємцем і клієнтом ПриватБанку як фізособа (наприклад, мати картку чи депозит) та отримати ЕЦП у Приват24 для приватних клієнтів.

   ПриватБанк є найбільш «підприємницьким» банком України: з початку року кількість корпоративних клієнтів банку збільшилася на 160 тисяч, банк обслуговує понад 800 тисяч рахунків юридичних осіб і підприємців. За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 58,4% юридичних осіб та 73,2% приватних підприємців.

, , , переглядів: 4 657


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *