Як працюватиме ПриватБанк у Рівному в період свят

квиток на автобус
Щасливе
27.06.2018  19:49

З нагоди Дня Конституції українці відпочиватимуть чотири дні поспіль – з 28 червня до 1 липня. На вихідних ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів цілодобово через електронні сервіси: Приват24, мобільні додатки та гарячу лінію 3700.

Клієнти банку зможуть здійснити практично всі необхідні операції за допомогою банкоматів та терміналів: видачу готівки, платежі, перекази, погашення кредитів, купівлю залізничних квитків. До послуг клієнтів – цілодобові зони самообслуговування у відділеннях ПриватБанку.

Наголошуємо, що 28, 29 червня та 1 липня відділення ПриватБанку на Рівненщині не працюватимуть. У середу, 27 червня, графік роботи відділень скорочений на годину.

У суботу, 30 червня працюватимуть такі відділення:

  • відділення “ПОЛІТОН” (вул. Київська, 21);

  • відділення “на Словацького” (вул. Словацького 4/6);

  • відділення “Проспект Миру” (пр-т Миру, 8);

  • м. Вараш, відділення “Центральне” (м. Вараш, мкр. Вараш, 5-А).

Корпоративні клієнти ПривaтБанку, серед яких – державні підприємства і компанії, можуть розпоряджатися власними коштами на своїх поточних і депозитних рахунках у режимі 24/7 в будь-якій точці України та світу та через персональних банкірів і за допомогою «Привaт24 для бізнесу». Отримати доступ до рахунків можна й  через мобільний додаток «Привaт24 для бізнесу». Також у режимі 24/7/365 працює чат “Допомога онлайн” і служба підтримки за телефоном 3700 ( для клієнтів малого і середнього бізнесу) та +380929000010 (для корпоративних VIP-клієнтів).

Щоб забезпечити всім клієнтам доступ до готівки в повному обсязі,  у передсвяткові та святкові дні у ПриватБанку функціонуватиме посилений графік інкасації банкоматів.

Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 56 відділеннях, 167 банкоматах та здійснювати операції у понад 345 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

 

, , , , переглядів: 2 061


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *