Як ПриватБанк працюватиме на травневі свята

Щасливе
26.04.2018  14:48

У травні українці традиційно матимуть багато вихідних. Проте послугами ПриватБанку навіть на свята можна скористатися цілодобово.

Українці матимуть додаткові вихідні з 28 квітня до 1 травня та 9 травня. Втім ПриватБанк обслуговуватиме клієнтів 24/7 через Приват24, мобільні додатки та гарячу лінію 3700.

Клієнти банку можуть здійснити практично всі операції через банкомати та термінали. Видачу готівки, платежі, перекази, погашення кредитів, купівлю залізничних квитків, – усі ці та багато інших послуг клієнти можуть отримати через цілодобові зони самообслуговування у відділеннях ПриватБанку.

Корпоративні клієнти ПриватБанку цілодобово і з будь-якої точки світу можуть керувати своїми рахунками через “Приват24 для бізнесу” та за допомогою персональних банкірів. Усі операції з обслуговування корпоративних клієнтів доступні цілодобово в “Приват24 для Бізнесу”. Також в режимі 24/7/365 працює чат “Допомога Онлайн”, служба підтримки за телефонами 3700 (для клієнтів малого та середнього бізнесу) і +380929000010 (для корпоративних VIP-клієнтів).

Наголошуємо, що з 29 квітня до 1 травня та 9 травня відділення ПриватБанку не працюватимуть.

У суботу, 28 квітня працюватимуть такі відділення:

Натомість у суботу, 5 травня, працюватимуть усі відділення ПриватБанку. Проте робочий день буде скорочений на годину.

Загалом на Рівненщині клієнти ПриватБанку можуть обслуговуватись у 53 відділеннях, 165 банкоматах та здійснювати операції у понад 345 терміналах самообслуговування. Ознайомитися з адресами розташування відділень, терміналів та банкоматів можна на сайті або зателефонувавши за номером гарячої лінії 3700 (безкоштовно з номерів мобільних операторів).

, , , , , , переглядів: 3 573Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *