Новорічні свята добігають кінця, а це означає, що скоро рівняни розпочнуть позбуватися ялинок та сосон.
![](https://my.rv.ua/wp-content/uploads/2023/12/yalynka.jpg)
КАТП 1728 звертається до споживачів із проханням не створювати стихійні сміттєзвалища та залишати святкові дерева біля сміттєвих майданчиків. Прохання не змішувати гілля із твердими побутовими відходами і не викидати їх до сміттєвих контейнерів. Адже це унеможливлює їх переробку.
Хвойні дерева будуть відправлені на КП Рівненський міський трест зеленого господарства для переробки.