Як рівнянам заробити влітку: кого шукають і скільки платять

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
23.05.2017  09:26

Як рівнянам заробити влітку: кого шукають і скільки платять

Попри те, що літо для багатьох – пора відпусток та відпочинку, дехто все ж шукає сезонний заробіток саме на літню пору. Найчастіше підзаробітком в гарячу пору цікавляться студенти чи старшокласники – у всіх канікули, час вільний є, а от власних коштів – часто бракує.

Ми підготували короткий огляд про те, де рівняни можуть заробити влітку.

Найпоширеніший та найвигідніший варіант – робота у курортному містечку на морі. Тут можна і відпочити, і накупатись, і заробити. Пляжі Одеси та Коблево вже шукають продавців пахлави та кукурузи, працівникам обіцяють зарплатню від 7 до 12 тисяч гривень на місяць плюс проживання.

Опубліковано рейтинг найбезпечніших автомобілів

Експерти ринку праці відмічають, що з квітня місяця кількість сезонних вакансій на ринку праці зросла до 1300. Найбільше робітників потрібно у сфери сервісу та обслуговування.

Наприклад, повару у Залізному порту пропонують 5 тисяч гривень, а в Затоці – 12 з відсотками плюс оплата проживання та харчування. Разом з тим, у сусідній Польщі повар може заробитивід 15 тисяч гривень на місяць. А ось торговці морозивом можуть заробити 8 тисяч гривень, а на розливі квасу за добу можна отримати до 200 гривень.

Прибиральницям номерів пропонують роботу по 3-5 тисяч гривень, а офіціанту – 2,5 плюс харчування та проживання. Популярною на літній сезон залишається вакансія розклейщика листівок – до 4000 гривень в місяць, вантажника – 4 тисячі та прибиральника – 3200 гривень.

Крім того, на біржах праці шукають помічників по господарству – за місяць роботи в саду з частковим харчування роботодавець готовий платити 6 тисяч гривень, а за сільськогосподарську працю – від 4 тисяч.

Молоді пропонують вакаснії біч-боїв з оплатою 6 тисяч гривень, прибиральників терас та працівників у луна-парку – зарплатня до 10 тисяч гривень. Вихователі у таборах отримують близько 5 тисяч гривень, а от аніматори в Турції – всі 15 тисяч.

Тож, хто шукає – завжди знайде! Успіхів вам у пошуках роботи!

 

 

, , переглядів: 1 521Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *