Як рівняни відзначали День традиційного костюма (+ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
04.09.2017  09:11

Як рівняни відзначали День традиційного костюма (+ФОТОГАЛЕРЕЯ)

Загальноукраїнське свято “День традиційного косюма” стартувало у Рівному.  Міський Будинок Культури (МБК) на один вечір перетворився у скарбницю народного українського багатства. 

За словами організаторів: “Традиційний автентичний одяг в Україні завжди був носієм вишуканої естетики у гармонійному поєднанні форми, кольору, змісту. Пізнати його красу можна лише в довершеному ансамблі, де є безліч елементів та деталей, що відіграють свою особливу роль у цілісному образі. Розмаїття національного одягу створюють його регіональна палітра, історичний костюм, одяг селян, міщан, вбрання шляхти та національних меншин. Сьогодні, переосмислюючи вже сформовані традиції, отримуємо усвідомлення: всі здобутки минулого з часом набувають особливої цінності. Культурна спадщина єднає нас з недосяжним минулим і стає духовним надбанням народу.”

Це свято було неймовірним, неначе Україна в тих костюмах розцвіла. Їх було сотні, з різними вишивками, стилями, техніками. Яскравий екскурс у віки, в історію нашого краю, яку гріх забути! 

Більше фото у ФОТОГАЛЕРЕЇ!

 

Більше фото у ФОТОГАЛЕРЕЇ!

 

 

 

Більше фото у ФОТОГАЛЕРЕЇ!

Більше фото у ФОТОГАЛЕРЕЇ!

 

Більше фото у ФОТОГАЛЕРЕЇ!

ФОТО: Олеся ОЛІЙНИК

, , , , , , , , , переглядів: 1 246Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *