Як рівнянка пояснила дочці, що таке презервативи

03.11.2017

Як рівнянка пояснила дочці, що таке презервативи

Через рекламу на автозаправці рівнянка була вимушена пояснювати своїй дочці, що таке презервативи. Чому так сталося і як Наталя Поліщук пояснювали 9-річній дівчинці, що таке презерватив – читайте.

 

Опубліковано Наталією Поліщук 2 листопад 2017 р.

Щойно в туалеті на заправці WOG довелося пояснювати молодшій доньці 9 років, що таке презервативи. Я ще не планувала цієї бесіди з нею, бо 9-ти річній дівчинці поки що цікаві мультики, єдинороги та пошиття сумочки власними ручками. Але залишати дитяче запитання без відповіді ніби не правильно. А запитала вона про це тому, що реклама презервативів висить прямо над рукосушкою, де логічно сушать руки не лише дорослі. Я відповіла, що презерватив, це така штука, яку одягають дорослі дяді на ту штуку, якою пісяють, щоб у них не було дітей, коли вони сплять з тьотями. На що мала відповіла : “Сложно”…
Мабуть, дитині було б легше зрозуміти призначення презерватива, якби вона була трохи старшою і я до цього встигла б розповісти їй про секс.
Для тих, хто вже встиг подумати, що я пуританка, скажу, що своєму 15-літньому племіннику саме я пояснювала, як користуватись презервативом правильно, але саме тоді коли це вже було на часі. Але вважаю ,що 9-ти літній дитині це справді “сложно”.
Але, реклама – “двігатєль прогреса” і байдуже, що дітям “сложно”

, , , переглядів: 2 797Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *