Як рівнянкам безкоштовно перевірити здоров’я грудей

квиток на автобус
Щасливе
27.08.2023  17:40

Мамографія – це поширений, точний і найбільш ефективний спосіб обстеження здоров’я грудей на сьогоднішній день.

Скринінгову мамограму, за наявності показань, важливо робити щорічно, вона дозволяє виявити ракові захворювання на найбільш ранніх та виліковних стадіях захворювання. До прикладу, саме мамографія дозволяє побачити аномальний розвиток тканини за два роки до того, як лікар або ви зможе виявити такі зміни пальпацією (руками).

Такий скринінг роблять пацієнткам з так званої групи ризику:

☛ жінки після 45 років;

☛ жінки будь-якого віку, у яких є підозра на пухлинні новоутворення, виявлені під час мануального огляду чи УЗД дослідженні;

☛ жінки будь-якого віку, у яких найближчі прямі родички мали/мають рак молочної залози.

З початку року 224 495 пацієнток безоплатно пройшли діагностику за методом мамографії за Програмою медичних гарантій – тобто повністю безоплатно для пацієнта.

Щоби скористатися цією послугою, пацієнту потрібно звернутися до свого сімейного або лікуючого лікаря. У разі виявлення показів лікар скерує пацієнта на таке обстеження та видасть відповідне направлення.

ℹДо безоплатної послуги включена консультація лікаря, проведення дослідження, аналіз і опис результатів. Запис результатів обстеження (фото/відео фіксація) на цифровий носій пацієнтці здійснюється за бажанням.

 

переглядів: 154


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *