Як спец.школа на Рівненщині підтримує військових

Щасливе
19.03.2024  18:00

Спеціальна школа в селі Тучин Рівненської області продовжує активно підтримувати українських захисників у їхній важкій роботі на передовій. За останні місяці цей комунальний заклад обласної ради вже передав деякі найсучасніші засоби для успішного виконання завдань наших військових.

Учні, батьки та колектив вчителів активно залучилися до збору коштів на закупівлю необхідного обладнання. Серед наданих матеріальних допомог виявилися ударні дрони, антидрон та маскувальні сітки, які значно підвищують ефективність захисту наших бійців, серед яких, зокрема, – бійці 141 ОПБР.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: У Рівному попрощались із Героєм Олесем Самчуком

“Крім того, у жовтні 2023 року цей комунальний заклад обласної ради долучився до акції «Каштани для ЗСУ», яку проводили в Гощанській територіальній громаді. За вилучені кошти придбали необхідні воїнам медикаменти.” – інформує Рівненська обласна рада.

Окрім цього, школа активно працює над підвищенням рівня захисту наших військових шляхом виготовлення маскувальних сіток. Для цього були запрошені волонтери, які навчили учнів правильно та якісно виготовляти ці важливі, для наших хлопців та дівчат, засоби.

 

 

 

переглядів: 104


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *