Яке обладнання має рівненський симуляційний центр

Щасливе
21.01.2022  15:56
20 cічня радник міського голови Рівного Тетяна Воронцова брала участь у відкритті симуляційного центру клінічних навичок, який відкрився на базі Рівненської медичної академії.
Цей проект реалізовано за сприяння україно-швейцарського проєкту «Розвиток медичної освіти», який реалізовується Швейцарським інститутом тропічної медицини і громадського здоров’я і фінансується Швейцарською агенцією розвитку та співробітництва.
Центр перш за все орієнтований на те, щоб готувати медичних фахівців, які навчаються у медичній академії оволодінням практичними навичками, а також може бути використаний і іншими медиками для підвищення своєї кваліфікації. В новому закладі – 2 симуляційні кімнати, 7 кабінетів для практичного навчання. Є обладнання для лікарської, акушерської та гінекологічної допомоги, а також для розширеної реанімації та проведення різних медичних маніпуляцій.
-Разом з керівниками міських лікувальних закладів КНП ЦПМСД «Ювілейний», міської лікарні №2 ознайомилися з матеріально-технічним забезпеченням , який має симуляційний центр, можливостями проведення навчань для медиків, а також не могла пройти осторонь щоб особисто не взяти участь в симуляції відпрацювання домедичної допомоги проведення серцево-легеневої реанімації з допомогою автоматичного зовнішнього дефібрилятора. – говорить радник міського голови Тетяна Воронцова. Тема навчання домедичної допомоги і розвиток системи навчання для мене особисто і для всього міста Рівного є пріоритетною задачею вже багато років. У місті реалізовано чимало проектів та навчань з надання домедичної допомоги. А саме: Гурток “Умій врятувати життя”, “Міфи домедичної допомоги”, забезпечення кожної школи Рівного манекенами для СЛР та проект “Kids save lives” – діти рятують життя.
, , , , переглядів: 884


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *