Якими є функції Управління ДАБІ Рівненської міської ради

Щасливе
09.08.2017  21:05

Державна архітектурно-будівельна інспекція України передає повноваження у сфері державного архітектурно-будівельного контролю місту Рівне. Водночас за ними залишаються лише контрольні функції з нагляду в частині дотримання законодавства Управлінням ДАБІ Рівненської міської ради.

Де знаходиться і яким буде Управління ДАБІ Рівненської міської ради

  • Рівненська міська рада, внаслідок успішно проведеної децентралізації, першою в Рівненській області отримає повноваження у цій сфері. Мається на увазі – створення виконавчого органу міської ради (наявність приміщення, необхідної оргтехніки, набір працівників, проведення відповідного їх навчання, отримання доступу до реєстру), – пояснює заступник міського голови Рівного Віталій ГЕРМАН. – Це насправді знакова подія, що є успішним прикладом децентралізації повноважень у сфері державно-архітектурного контролю.

Опубліковано Віталієм Германом 9 серпня 2017 р.

Якими ж є функції Управління ДАБІ Рівненської міської ради:

місту передаються функції державного архітектурно-будівельного контролю щодо об’єктів будівництва незначного (СС1) та середнього (СС2) класу наслідків (відповідальності). Тобто, Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради реєструватиме дозвільні документи, які надають право на виконання будівельних робіт з будівництва індивідуальних житлових будинків, господарських будівель і споруд, об’єктів малого і середнього бізнесу, багатоквартирних житлових будинків тощо, а також прийматиме їх в експлуатацію.
Разом з тим, Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради буде наділене повноваженнями проводити перевірки на будівельних майданчиках та отримає право зупиняти самочинне виконання будівельних робіт, а також притягувати до відповідальності порушників містобудівного законодавства. Кошти від сплати штрафів надходитимуть до міського бюджету міста Рівне.
З усіх питань, що стосуються державного архітектурно-будівельного контролю на території міста, мешканці Рівного можуть звертатися до Управління державного архітектурно-будівельного контролю Рівненської міської ради, яке знаходиться за адресою: м.Рівне, вул.Лермонтова,6, 3-й поверх.

, , , , переглядів: 2 178


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *