Якісної ІТ-освіти у школах Рівного стане більше

Щасливе
09.02.2022  10:04
Між Управління освіти виконавчого комітету Рівненської міської ради, Rivne It Education та освітнім проектом Digital Learning підписано Меморандум про реалізацію програми “Нова ІТ освіта для школи”. Школярі отримали можливість опановувати поглиблені знання з Інформатики безпосередньо у стінах школи. Проектом Digital Learning пропонується універсальну навчальну програму з інформатики, розроблену IT-спеціалістами та експертами Львівської ІТ Школи (LITS), яка враховує вікові особливості учнів різних класів та зосереджена, перш за все, на практичному використанні здобутих на уроках знань. Програма дозволяє учням 3-11-х класів в школі освоїти різні напрями IT сфери і знайти свою професію в сучасному світі. Учні на заняттях працюють над власними проектами, які згодом можуть розмістити у своєму професійному портфоліо.
Проект уже успішно реалізується у 12 освітніх закладах Львова та Києва. Місто Рівне стало третім містом, яке долучилось до реалізації проекту. Першим пілотним закладом по навчанню школярів став Рівненський академічний ліцей “ПРЕСТИЖ”, де навчання за поглибленою програмою вже проходять близько 100 школярів.
 Підписання Меморандуму відкриває можливості подальшого розвитку проекту у Рівному та залучення ще більше школярів міста до доступної та якісної ІТ освіти.
Ініціатором реалізації проекту у Рівному стала новостворена Громадська Спілка “Рівненський Кластер ІТ освіти” , яка займатиметься координацією проекту та промоцію ІТ-освіти в освітніх закладах.
Rivne It Education (Рівненський Кластер ІТ Освіти) – новий проект ІТ спільноти, який передбачає розвиток якісно середовища ІТ-освіти у Рівному. Проект покликаний об’єднати учасників ринку формальної та неформальної ІТ освіти міста (університети, технікуми, коледжі, школи, приватні ІТ-академія та ІТ-школи) та ІТ-компанії міста по підготовці більшої кількості фахівців в галузі ІТ.
, , , , , переглядів: 826


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *