Якщо війна: Третяк проінспектував сховища та укриття Рівного

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
02.02.2022  15:14

Якщо війна: Третяк проінспектував сховища та укриття Рівного

Міський голова провів огляд кількох сховищ та радіаційних укриттів, які знаходяться на території Рівного. Загалом проінспектував мер 5 укриттів та сховищ. 

Загалом на території громади зафіксовано 197 об’єктів, які використовуються як захисні споруди. Більше 30 років ніхто не звертав увагу на ці споруди, але тепер нам потрібно вчитися жити у нових умовах загрози військового вторгнення та мати хороші укриття, які за потреби врятують життя людей.

– Більшість захисних споруд міста обмежено готові. Особливу увагу зараз приділяємо радіаційним укриттям та сховищам, які знаходяться в лікувальних закладах та навчальних закладах. До сховищ є підвищені вимоги готовності, тому по цих об’єктах треба допрацьовувати. А от радіаційні укриття, зокрема, у навчальних закладах доволі хороші. Тим самим діти у разі надзвичайної ситуації будуть у безпеці, – прокоментував міський голова Олександр Третяк.

Частина захисних споруд знаходяться в оренді. Їх договорами передбачено, що у разі надзвичайної ситуації вони мають звільнити приміщення. Водночас позитив у тому, що в орендованих спорудах практично всюди є хороші ремонти, санвузли та якісна вентиляція.

– Для того, щоб на території міста були якісні захисні споруди, потрібно вкладати кошти в їх ремонти та приведення до стану готовності. Тож вже напрацьовуємо програму з працівниками Управління надзвичайних ситуацій, щоб зробити місто готовим до будь-яких загроз! – запевнив міський голова.

, , , , , , переглядів: 623


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *