Яким буде бюджет Рівненщини на 2024-ий рік

квиток на автобус
Щасливе
05.12.2023  10:00

У Рівненській ОДА відбулась погоджувальна нарада щодо формування проєкту обласного бюджету-2024 під керівництвом в.о. голови ОДА Сергія Подоліна.

 

Керівники департаментів – головні розпорядники коштів обласного бюджету доповіли про формування запланованих витрат на відповідні галузі.

«Впродовж року Рівненщина стабільно наповнювала обласний та місцеві бюджети. Незважаючи на те, що з 1 жовтня військове ПДФО спрямували до державної скарбниці, цьогорічний план – виконаємо. Не секрет, що бюджет-2024 буде непростим, тому наголошую на ефективному плануванні видатків та продовженні оптимізації мережі комунальних закладів», – звернувся до присутніх Сергій Подолін.

Директорка Департаменту фінансів ОДА Лідія Біляк додала, що розпорядники мають і надалі дотримуватися режиму жорсткої економії коштів та фінансової дисципліни.

«Злагоджена робота усіх учасників бюджетного процесу є запорукою своєчасного затвердження головного фінансового документу на 2024 рік», – наголосила Лідія Біляк.

Нагадаємо, Президент України Володимир Зеленський 28 листопада підписав закон про держбюджет України на 2024 рік. Наразі в регіонах триває робота над формуванням місцевих бюджетів.

переглядів: 67


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *