З бюджету Рівного закуплять ще 93 дрони для ЗСУ

Щасливе
08.03.2024  00:04

Департамент економічного розвитку Рівненської міської ради
сьогодні оголосив тендер на закупівлю ще 93 Квадрокоптерів DJI Mavic 3 Thermal та додаткових акумуляторів до них, які будуть допомагати нашим військовим виконувати бойові завдання на передовій. Тендер оголошено на суму 20 мільйонів гривень. Аукціон відбудеться 15 березня.

Як рівненським військовим оформити матеріальну допомогу

– Повторюю і наголошую, що зараз підтримка ЗСУ для міста є першочерговим завданням. У нас усіх одна мета – перемога. Тому намагаємося максимально підтримувати наших військових та реагувати на їх запити. Тільки разом ми зможемо здобути омріяну перемогу у цій війні, – говорить секретар Рівненської міської ради, виконувач обов’язків міського голови Рівного Віктор Шакирзян.

Нагадаємо, що у Рівному прийняли програму виділення 500 мільйонів гривень на придбання дронів для ЗСУ. Відповідно до неї, Рівне зможе впродовж 2024 – 2025 років загалом купувати для ЗСУ сучасні дрони різних моделей. Це зокрема квадрокоптери DJI Mavic 3 Enterprise, Autel EVO II Dual Rugged Bundle V2, DJI Matrice 300 RTK, а також обладнані приладами нічного бачення дрони DJI Mavic 3 Thermal.

переглядів: 50


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *