З працівника Дубенського замку до військового

квиток на автобус
Щасливе
05.01.2024  23:41

Війна змінює долі багатьох людей. Мова не тільки про цивільних, які втрачають дім та змушені переїхати, а і насамперед про військових, які змінюють свій ритм та стиль життя, щоб боронити країну від ворога.

Саме так склалася доля молодого та перспективного науковця Віталія Циганська. Він працював у Дубенському замку на Рівненщині, а нині боронить нашу державу від ворога.

Ще вчора він керував науковим відділом Заповідника, був модератором заходів у замку, носив костюм Миколая для дитячих хороводів навколо новорічної ялинки…

А нині молодший лейтенант ЗСУ Віталій Циганюк захищає Україну у складі 128-ї гірсько-штурмової бригади на Запорізькому напрямку. За два місяці він освоїв військову професію та тактику бойових дій на лінії фронту, не тримаючи зброї раніше в руках.

Зараз у чоловіка довгоочікувана відпустка. Він має можливість побачити палких, а ще не забув про рідну роботу, колектив та замок…

Довгоочікувана відпустка – обіймання матусі та відвідування замку. Півроку війни помітно змінили Циганюка: змужнів, став прагматичнішим та рішучим. Він вважає, що агресора можна перемогти тільки мовою зброї. Адже жодні переговори не дадуть результати щ тими, хто вбиває дітей та жінок, наносить удари по мирному населенню України.

Колектив замку пишається таким мужнім колегою. Та зазначає, що зараз у них основне бажання на усіх – бажання відзначити історичну перемогу разом із Віталієм Циганюком.

переглядів: 95


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *