З якою програмою іде Аграрна партія до Рівненської обласної ради

Щасливе
22.10.2020  10:52

З якою програмою іде Аграрна партія до Рівненської обласної ради

ПЕРЕДВИБОРНА ПРОГРАМА Рівненської обласної партійної організації Аграрної партії України

Аграрна партія України – це об’єднання сильних особистостей, небайдужих, відповідальних, відважних, активних людей, лідерів та господарів України, які сповідують загальнолюдські цінності, вірять у майбутнє України і народу, володіють знанням і наснагою для досягнення мети. Ми об’єдналися в Аграрну партію, що має стати фундаментом сучасної політичної системи як дієва правоцентристська ліберально консервативна партія європейського типу, вибудована на демократичних засадах «знизу – догори». Наша ідеологія спирається на традиційні духовні, моральні та правові цінності, недоторканість приватної власності, обмеження державного втручання, розвиток місцевого самоврядування. Аграрна партія виступає за об’єднання всіх громадян України шляхом формування національного характеру патріота своєї країни, самодостатньої особистості. Ми виступаємо за рівність можливостей в досягненні успіху, а не рівність в отриманні результатів діяльності. Рівність можливостей повинні мати люди, що проживають в містах і селах, мають різне походження та віросповідання.

«Ідеологія чистих думок, чистих дій, чистого довкілля». Враховуючи світові виклики, ми бережемо нашу ідентичність, землю, незалежність і намагаємось побудувати в Україні сучасну демократичну правову державу із освіченим та заможним Українським народом.

Людина є неповторною особистістю і її життя та свободи є найвищою цінністю, повинна мати необхідні умови для повноцінного життя, освіти, розвитку, самореалізації, щоби мати можливість залишити свій слід в історії власного народу.

Щастя людини – це отримання задоволення від життя, що досягається результатом постійної складної роботи особистості над власним вдосконаленням, з метою мислити і творити, мати бажання та можливості робити добрі вчинки, бути щирою, наполегливою, вільною, відважною, мати можливість досягати поставленої мети.

Всі органи влади – повинні працювати на створення умов для забезпечення прав і свобод громадян України, відображених у міжнародному праві і національних документах. Громадяни України мають жити в державі, де панує верховенство права та гарантоване гідне життя з рівними можливостями. Обов’язком громадянина є відповідальне ставлення до навколишнього середовища, отримання освіти.
Якісні медичні послуги кожній людині незалежно від її фінансової спроможності, соціального статусу та місця проживання.
Приведення системи охорони здоров’я до рівня розвинених країн світу, за підтримку академічної науки, за розвиток науково-медичного потенціалу. Альтернативна медицина, народні методи та засоби лікування мають право доповнювати академічну фахову медицину за умови державного нагляду.
Необхідно забезпечити людині чисте середовище, зберегти унікальну екосистему України для якісного здорового життя громадян.

Доступність отримання освіти впродовж життя людини. Освіта повинна здійснюватися українською мовою. Практичне використання в навчальних процесах досягнень української культури та мистецтва має бути орієнтоване на виховання українського патріотизму.
Стабілізація та розвиток банківської системи України під контролем Національного Банку націленої на гармонізацію відносин між державою та громадянином.

Забезпечення енергетичної безпеки і перехід до енергоефективного споживання ресурсів.
Відновлення транспортної інфраструктури.
Реформування розробки генеральних планів, щодо забудови екологічного житла.
Оптимізація податків створить умови для нових бізнесів та розвитку існуючих, виведуть із тіні капітал і збільшать надходження до бюджетів всіх рівнів. Створення економічних зон з податковими канікулами для новостворених підприємств.

Забезпечення територіальної цілісності держави, активна участь держави на міжнародній арені.

Прийнято на ХІІІ конференції РОПО АПУ 23.08.2020 р. м. Рівне.

, , , , переглядів: 170

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *