За благодійну діяльність рівнянин отримав відзнаку Президента України

Щасливе
31.12.2018  11:00

За благодійну діяльність рівнянин отримав відзнаку Президента України

 

Благодійність – це дуже глибоке та багатогранне поняття. Адже його можна розуміти, з одного боку, як можливість та бажання ділитися якимись матеріальними благами, а з іншого, як внутрішній стан людини, коли вона готова жертвувати, діяти, працювати на благо інших. Саме такою особистістю, благодійником, волонтером, милосердною людиною, якій небайдуже чуже горе, є пастор церкви “Христос є відповідь” Тарас СЕНЬ. У відвертому інтерв’ю для журналу “РІВНЯНИ” Тарас Володимирович погодився розповісти про те, як почав займатися волонтерством, про нагороду від Президента та плани на рік прийдешній.

– Пане Тарасе, знаю, що нещодавно ви отримали нагороду від Президента України. Розкажіть, що це за відзнака і яким був шлях до її здобуття.

– Так, нещодавно мене було нагороджено Відзнакою Президента України за гуманітарну участь в Антитерористичній операції. Звісно, це надзвичайно приємно, що твою працю цінують та відзначають на рівні області й держави. Але все, що ми робимо для різних людей – це точно не для нагород чи визнання, а через те, що так нас вчить Слово Боже. Також хочу сказати, що ця нагорода належить не тільки мені, а всій громаді нашої церкви. Адже тільки з Божою поміччю ми з членами нашої церкви “Христос є відповідь” можемо допомагати тим, хто цього потребує. Тому в цій відзнаці повинні бути вписані ще сотні прізвищ (посміхається – авт.).

Біблія вчить нас, що ми створені для добрих справ. Коли в моє життя прийшов Бог, то вклав у моє серце бажання та радість бути милосердним, допомагати іншим. А найкраща подяка за вкладені зусилля – щирі посмішки і слово “дякую”, яке звучить від самого серця.

– Зараз ви активно допомагаєте постраждалим від війни, соціально незахищеним людям, працюєте з дітьми, педагогами. А пригадайте, з чого все почалося?

– Все почалося років так 18 тому, саме тоді, після закінчення Київського Біблійного інституту я поїхав місіонером у Луганську область. Там ми проповідували Слово Боже, проводили лекції в різних навчальних закладах на духовні та моральні теми, випускали всеукраїнську християнську газету. Робили те, що в наших силах, наприклад, організовували роздачу гуманітарної допомоги та благодійні заходи для діток. Саме діти, на мою думку, часто є заручниками тих чи інших життєвих обставин, недбалості батьків, тому їм по-особливому хочеться допомагати та підтримувати всіма силами. Також ми багато працювали в реабілітаційних центрах з людьми, які мають залежності. Щиро радію тому, що Бог допоміг нам направити на істинний шлях багатьох людей. Вони покаялися та почали життя з нової сторінки, життя в Ісусі Христі. Звісно, не завжди вдається “витягувати” всіх, багато людей повертаються до колишнього життя, але ми не припиняємо стукати в їхні серця через Слово Боже та молимося за їх спасіння.

 

– Коли ви повернулися з Донбасу назад на Рівненщину?

– У 2015 році я потрапив у полон бойовиків ЛНР, і тільки чудом, з Божою поміччю, мені вдалося з нього звільнитися. Після цього я переїхав на свою батьківщину – Рівненщину. Вже тут з початку 2016 року ми почали працювати над заснуванням нової общини – церкви “Христос є відповідь”. Я дякую Богу, що зараз у нас дуже дружна, активна громада, яка допомагає одне одному, відкрита для добрих справ та проповідує віру в Ісуса Христа.

 

– Опишіть кількома реченнями, в чому вбачаєте основну мету церкви “Христос є відповідь”.

– Ціль нашої церкви – проповідувати віру в Ісуса Христа та прощення гріхів. Ми багато працюємо для того, щоб зробити цей світ добрішим і щоб в ньому примножувалася любов до Бога та до ближнього. Всі ті, кому цікаво побувати на наших заходах – богослужіння, недільні школи, соціальні акції – ласкаво просимо! Ми відкриті до спілкування і щиро запрошуємо вас дізнатися про нашу церкву більше.

– Можна сказати, що церква “Христос є відповідь” – це не просто громада, а єдиний живий організм. Чим, окрім богослужінь, живе церква?

– Ви правильно підмітили, ми є не просто церковною громадою, а великою родиною. Підтримка, довіра, любов до ближнього – це те, що панує в нашій церкві. Ми багато працюємо з дітьми: проводимо табори, недільні школи; опікуємося соціально незахищеними верствами населення; допомагаємо постраждалим від війни. Роботи чимало, але з нами Бог і тому у нас все вийде! На землі Ісус Христос творить добро нашими руками, тому тільки Бог через Своїх людей може зробити цей світ світлішим і кращим.

 

КОНСУЛЬТАЦІЯ ПАСТОРА ТАРАСА СЕНЯ за тел. 096 3011371

, , , , , переглядів: 1 116
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *