За подорож на потязі ПриватБанк даруватиме смартфон

Щасливе
15.11.2017  10:30

15 листопада 2017 для клієнтів ПриватБанку розпочинається акція “Смартфонів п’ять вагонів”.

Згідно з правилами акції кожен, хто придбає залізничні квитки в будь-якому каналі ПриватБанку з картки Mastercard, візьме участь у розіграші одного зі 100 смартфонів.

Акція триватиме до 31 грудня 2017 року.

Взяти участь в акції зможуть всі клієнти ПриватБанку – власники карток Mastercard. Реєстрація в акції не потрібна. Клієнт автоматично братиме участь в розіграші призів у разі купівлі залізничного квитка у будь-якому каналі ПриватБанку в період акції з будь-якої станції відправлення до будь-якої станції прибуття.

Преміальний фонд акції складається зі 100 смартфонів Xiaomi Redmi 4 32GB. Визначення переможців відбуватиметься випадковим чином – щотижня будуть визначатися 20 переможців. Акція також діє і при купівлі квитка “туди й назад”, а також при купівлі не на своє ім’я. Один клієнт може отримати подарунок лише один раз. Детальну інформацію про акцію клієнти можуть отримати за тел. 3700 (цілодобово, безкоштовно з мобільних телефонів) або на pb.ua/chat.

Нагадаємо, що придбати квитки в ПриватБанку можна декількома зручними способами:

  • через мережу Інтернет – на сайті bilet.pb.ua або у власному Приват24 (з комп’ютера, смартфона або планшета);

  • за безкоштовним телефоном 3700 (безкоштовно з номерів моб.операторів);

  • у будь-якому відділенні або терміналі самообслуговування.

Усього по Україні через усі канали ПриватБанку тільки у жовтні було продано понад 529 000 залізничних квитків. Ще більше про актуальні акції ПриватБанку – на сайті https://privatbank.ua/ та у соціальній мережі https://www.facebook.com/privatbank/?fref=ts.

, , , , , , , , , переглядів: 1 076
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *