За скільки рівняни можуть купити марку «Російський воєнний флот – до дна!»

Щасливе
10.05.2024  10:00

Укрпошта Рівного запрошує шанувальників поштових випусків на нову серію марок, доступну з 8 травня. Цей новий поштовий випуск, з назвою “Російський воєнний флот – до дна!”, став наступним кроком у популярній серії подібних випусків від Укрпошти. На цьому разі марки прикрашають зображення військових кораблів, які стали найбільш важливими цілями для Сил безпеки та оборони України під час повномасштабної війни.

Знищення значної частини флоту Російської Федерації стало великим ударом для країни-агресора, але для українців та Укрпошти це стало мотивацією для створення нової марки. Цей випуск символізує очищення Чорного моря від присутності російського флоту.

Укрпошта анонсує новий поштовий випуск

У центрі уваги нової марки – сторожовий фрегат “Адмірал Макаров”, який ще тримається на плаву, та українські військові, які допомогли в знищенні ворожих кораблів. Тираж цієї марки складає 1 мільйон примірників, з яких 2000 доступні для придбання на Рівненщині за ціною 120 гривень за примірник.

Нагадаємо, що з початку повномасштабного вторгнення, Сили безпеки та оборони України знищили третину Чорноморського флоту, включаючи кораблі “Саратов”, “Мінськ”, “Новочеркаськ”, “Цезар Куніков”, “Москва”, “Рятувальник Василь Бех”, “Ростов-на-Дону”, та “Сергій Котов”.

Це також варто зазначити, що Укрпошта вперше ввела в обіг поштову марку в умовах війни 12 квітня 2022 року, а через два дні після цього ворожий крейсер “Москва”, зображений на марці, був затоплений Збройними Силами України.

переглядів: 38


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *