За весну працівники сервісних центрів МВС Рівненщини зареєстрували 1266 нових транспортних засобів

квиток на автобус
Щасливе
Провидиця
08.06.2023  17:00

За три весняні місяці 2023 року  працівники сервісних центрів МВС Рівненщини зареєстрували 1266 нових транспортних засобів. Загалом же через  рівненські територіальні сервісні центри МВС за весну пройшло 5450 вперше зареєстрованих на території України транспортних засобів. Серед цієї кількості  3298 – легкових автомобілів, автобусів –  19, причепів і напівпричепів – 491, мототранспорту – 826 та 816  вантажних автомобілів.

Що ж стосується минулого року, то за цей же період вперше зареєстрованих у сервісних центрах МВС Рівненщини було 12370 транспортних засобів. Зауважимо, що такий ажіотаж був викликаний через нульове розмитнення автомобілів.

Загалом же  цієї весни в сервісних центрах МВС Рівненщини здійснено більше 16 тисяч реєстраційних операцій транспортних засобів. А от від початку року сервісні центри МВС в Рівненській області здійснили майже 26 тисяч реєстраційних операцій.

Нагадуємо, що при першій реєстрації на території України, є обов’язковою сплата збору до Пенсійного фонду. На сайті регіонального сервісного центру ГСЦ МВС в Рівненській області можна скористатися «Калькулятором орієнтовної вартості отримання адміністративної послуги» https://hsc.gov.ua/calculator/ . Сервіс покаже не лише у скільки обійдеться реєстраційна послуга в сервісному центрі МВС для будь-якого типу транспортного засобу, а й які саме податки, збори та в якому розмірі вони сплачуються у кожному конкретному випадку.

До речі, на сайті знайдете також детальну інформацію про реєстрацію та перереєстрацію транспортного засобу  https://bit.ly/2kdtmz2 .

РСЦ ГСЦ МВС в Рівненській області

переглядів: 260Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *