Завдяки іпотечній програмі ПриватБанку відкрита можливість придбати нерухомість для бізнесу

Щасливе
12.03.2019  10:53

У ПриватБанку успішно реалізується програма іпотечного кредитування для підприємців і бізнесу – «Бізнес-іпотека», що дозволяє оптимізувати витрати на оренду комерційної нерухомості та дозволяє придбати об’єкти в кредит за фіксованою процентною ставкою на строк до 5 років.

Умови іпотеки для бізнесу дозволяють оплачувати до 75% вартості нерухомості за рахунок кредитних ресурсів, а для оформлення кредиту банку потрібен мінімальний пакет документів.

«Оформлюючи бізнес-іпотеку, компанія або підприємець більше не залежить від зростання цін на комерційну нерухомість, а власний капітал може направити в обіг або на розширення бізнесу, – зазначає директор Північно-Західного РУ ПриватБанку Юрій Войтенко. – Важливо, що кількість оформлених на одного клієнта кредитів «Бізнес-іпотека» не обмежується – може бути придбано стільки нерухомості в кредит, скільки дозволяє оформити фінансовий стан підприємства. Це відкриває можливість отримання додаткового доходу від здачі в оренду власної нерухомості та збільшення інвестиційної привабливості вашого бізнесу».

Для підприємців і малого бізнесу ПриватБанк готовий фінансувати купівлю комерційної нерухомості на суму від півмільйона гривень (магазини, будівлі під склад або базу), а також житлової нерухомості з метою використання в комерційних цілях. Окрім того, клієнти можуть придбати в кредит і нерухомість, що перебуває у власності банку. Ознайомитися з лотами банку можна на торгових майданчиках «Сетам» і ProZorro.

 За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine у 2018 році, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 57,4% українських юридичних осіб та 72,9% приватних підприємців. Детальніше про іпотечну програму банку для бізнесу – https://privatbank.ua/business/biznes-ipoteka

, , , , переглядів: 1 120


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *