Завтра рівняни проведуть в останню путь Героя, що загинув на Запоріжжі

квиток на автобус
Щасливе
09.09.2023  21:58

На жаль, під час війни наша країна, наша громада втрачає саме тих, хто є її надійною опорою…Втрачає тих захисників, які після перемоги мали б творити її майбутнє…

Саме таким є наш Герой Леонід Білий, якого вже завтра проведемо в останню земну дорогу на багатостраждальному майдані Незалежності.

Леонід Вікторович народився 2 травня 1971 року у Рівному. Тут навчався у школі, а потім у автотранспортному технікумі. За фахом був механіком та зварювальником, вмів лагодити все до чого бралися його вправні руки.

Останні місця роботи нашого захисника – підприємства “Агроресурс” та ДБК. Тут він загалом пропрацював крайні 15 років.

Після повномасштабного вторгнення Леонід не ховався, а готовий був стати на захист батьківщини. Тому, коли йому прийшла повістка, сміливо пішов захищати родину, близьких та країну.

В зоні бойових дій солдат був із 11 січня 2023 року.

– Про службу та виконання бойових завдань говорив мало, адже не хотів лякати нас. А з іншого боку – він часто був там, де немає зв’язку. Тому кожен дзвінок був нам в радість, – згадує син Денис.

Добрий, щирий, той, хто завжди прийде на допомогу, – саме таким в серцях усіх, хто його знав залишиться Леонід Білий. Він навічно залишиться чесною людиною, яка жила по законам людським та Божим. А також віддав за свою країну найцінніше – власне життя.

Загинув Леонід Білий під час виконання бойового завдання поблизу населеного пункту Роботине Запорізької області 2 вересня 2023 року.

Прощання з Героєм відбудеться на майдані Незалежності 10 вересня о 10.00. Поховають захисника на кладовищі “Нове”.

переглядів: 234


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *