“Що робити? Каву пити”, – рівняни відгукуються про те, що робити з автокав’ярнями

Щасливе
22.11.2017  09:00

Що робити з автокав’ярнями у Рівному  – це стало темою розмови між власниками автокав’ярень та представниками влади міста. А що ж про каву на колесах думають рівняни і яким вони бачать вирішення ситуації.

Владимир Коленчук А що, соціально активні громадяни масово протестують? Мабуть на чолі з “председатєлем домкома Швондєром” !

Виталий Деся Вам привезли налили,посміхнулись…противники малого Бізнесу

Алла Фридрих Залишити в спокої, хай працюють

Sergy Parchuk кава не якісна не хочу бесзплатно

Виолетт Кащенко їх треба вигнати з нашого міста,ще франшизу вони продають 

Едік Ковалевич Нехай продають, чого вз’їлися.
Arthur Falcone Що робити, що робити? Каву пити.
Володимир Кужель Не чіпайте “Баркаси”! Вони вже давно частина міста. Вони класно виглядають, поруч з ними завжди чисто і приємно пахне. Біля них ніколи не бачив хачів і неадекватів. Там де кава – практично завжди приємна і адекватна публіка.

Sani Mani Точноточно: щось ніхто не переймається наркопритоном “Торнадо” на подвір’ї 12 школи? Чи “наливайкою” бомжацькою просто на зупинці “Бульвар Хмельницького”? Звичайно-кава ж це найбільше зло і небезпека!????

Alexey Welyhorskyj все правильно, от в кіно показують в нью йорку і морозиво на тачці, чи хот доги, все це фаст фуд, але це і частина особливості міста і свободи підприємництва, в Рівному автомобільні кавярні теж частина особливості міста, і я більше шкоди бачу від різних ригаловок і наливойок чим від кавярень на колесах..

Victor Ostafi “Баркасы” придают городу неповторимый колорит.Пусть люди работают

Володимир Правда Хай торгують!!!

Вадим Бондарчук Завжди беру каву в Еквадорі! Дуже смачна кава завжди чисто біля них і я б не сказав, що вони комусь заважають!

Alex Leluh А саме здійснення діяльності? І як місце визначається, платиться якась оренда місту чи комусь? От що цікаво.

Lyudmyla Blagovysna Інших справ немає? Кому заважають?

Vladimir Vladimirovich Нормальна кава, і зручно, нехай продають, і завжди ввічливі продавці, я за те щоб були у нас кав’яярні на колесах
, , , , , переглядів: 1 662


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *