Зручні сервіси ПриватБанку працюють на розвиток бізнесу

Щасливе
10.01.2018  10:40

Cвята продовжуються, а у ПриватБанку уже активно працюють, щоб зручні сервіси працювали на розвиток бізнесу.

Поки новорічні тости поступово переходять у мелодійні рядки різдв’яних колядок, ПриватБанк безкоштовно відкриває рахунки підприємцям в онлайн-режимі!

Приватні підприємці можуть безкоштовно відкрити банківський рахунок безпосередньо на сайті ПриватБанку. Як запевнили в банку, увесь процес відкриття рахунку в режимі онлайн займає не більше 5 хвилин.

Щоб відкрити банківський рахунок на сайті ПриватБанку, достатньо бути зареєстрованим підприємцем та клієнтом ПриватБанку як фізособа (наприклад, мати картку чи депозит), та отримати ЕЦП в Приват24 для приватних клієнтів.

Кожен підприємець може безкоштовно відкрити рахунок у ПриватБанку, отримати безкоштовне розрахунково-касове обслуговування та обслуговування зарплатного проекту протягом 6 місяців в рамках пільгового тарифу «Інкубатор» , який діє для нових та повторно зареєстрованих підприємців, а також компаній, що раніше не вели свого бізнесу.

У новому році ПриватБанк продовжить активний розвиток програм кредитної підтримки бізнесу. Клієнти ПриватБанку зможуть скористатися програмою «Кредитний ліміт на рахунок», завдяки якій підприємці можуть використовувати кредитні кошти, коли необхідно терміново зробити платіж, а власних грошей на рахунку не вистачає. За кредитними лімітами передбачено фінансування в розмірі до 1 млн грн.

Слід нагадати, що у рамках національної програми «КУБ» у 2018 році ПриватБанк спрямує на програму фінансової підтримки українського підприємництва не менше 5 млрд грн. Банк буде активно фінансувати приватних підприємців і малий бізнес у рамках п’яти цільових програм. Підприємці зможуть отримати фінансування на суму від 50 000 до 500 000 гривень на розвиток і масштабування бізнесу.

ПриватБанк є найбільш «підприємницьким» банком України: з початку року кількість корпоративних клієнтів банку збільшилася на 160 тисяч, банк обслуговує понад 800 тисяч рахунків юридичних осіб і підприємців. За рік роботи в Україні програми підтримки підприємництва «КУБ» ПриватБанк профінансував понад 20 000 проектів малого бізнесу на суму 2,7 млрд грн. За даними дослідження банківського ринку, проведеного GFK Ukraine, рахунками та іншими послугами ПриватБанку користуються 58,4% юридичних осіб та 73,2% приватних підприємців. Щоб стати учасником національної програми «КУБ», достатньо подати заявку на сайті програми kub.pb.ua.

, , , , , , , переглядів: 1 092
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *