“Бо був кращий із кращих!” – Пам’ять про героя з Орлівки Максима Захарчука

Щасливе
05.03.2024  15:00

28 лютого стало днем, коли російські телеграм-канали поширили звістку про розстріл українських моряків ССО на Тендерівській косі. Серед загиблих був і Максим Захарчук із села Орлівка, що на Сарненщині. Це ім’я залишиться назавжди в серцях тих, хто знав і поважав цього мужнього захисника.

Максим був другим сином у великій родині із шести дітей. Він виріс у простому сільському оточенні, але вже з дитинства відрізнявся серед інших мужністю. Його завжди відзначали як веселого, усміхненого та доброзичливого. Він був природженим лідером, завжди готовим допомогти та підтримати інших.

ЧИТАЙТЕ ТАКОЖ: Другі роковини світлої пам’яті: Герої, які віддали життя за Україну

“Я пам’ятаю Максима як учня, який завжди приходив на допомогу та виконував будь-яку роботу з посмішкою на обличчі. Він був організатором, веселим настроєм класу, завжди готовим влаштовувати свята та заходи для своїх однокласників.” – розповідає класний керівник хлопця Ольга Одейчук, на своїй сторінці у Фейсбук.

Після 9 класу мама з дітьми переїхала із Орлівки в село Стовпин.

А згодом, Максим обрав шлях захисника своєї країни, ставши моряком Сил спеціальних операцій. Він був гідним представником своєї сім’ї, свого села та своєї країни.
“Коли я почула, що 29 лютого розстріляли моряків біля Очакова навіть подумати не могла, що серед них можуть бути люди, яких ми знаємо. Де Орлівка і Стовпин, а де море… Як сільський хлопець став моряком ССО? Став! Бо був гідний! Бо був кращий із кращих!” – не стримує емоцій Ольга Одейчук.

Сьогодні ми втратили Максима, але його пам’ять та його вчинки залишаться завжди в серцях його рідних, близьких та знайомих людей. Нехай він буде прикладом справжнього героїзму та патріотизму для майбутніх поколінь.


Вічна та світла пам’ять герою!

переглядів: 87


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *