Чого чекати від нового тижня: передбачення для всіх знаків Зодіаку

Щасливе
21.08.2022  22:00

Дізнайтесь, яким буде новий тиждень.

Овен
У понеділок та вівторок оточуючі отримуватимуть таке величезне задоволення від спілкування з Вами, що навіть нудні робітники та навчальні справи будуть у Вашій присутності перетворюватися на яскраву вечірку. Ну що ж, це точно говорить про те, що Ви все робите правильно. Проте приблизно у середу ситуація зміниться. У четвер і п’ятницю навколо Вас крутитиметься не так багато людей, але Ваш настрій буде дуже бадьорим та допитливим. На вихідних Ви можете зустріти якусь нову цікаву людину, з якою Ви швидко станете найкращими друзями. В цілому, вікенд пройде для Вас дуже вдало.

Телець
У понеділок і вівторок Ви докладатимете всіх зусиль до того, щоб направити енергію, що переповнює Вас, в конструктивне русло. Придумайте кілька способів досягти прогресу в галузі кар’єри, навчання або творчості. І не переживайте: Вам будуть даватися навіть найамбітніші та найсміливіші проекти. Четвер та п’ятниця принесуть Вам цілу низку успіхів. Однак у вихідні Ваші сили почнуть вичерпуватися, тому постарайтеся знайти спосіб відкласти на час свої справи, щоб розслабитися та відпочити.

Близнюки
У понеділок і вівторок Ви будете надавати людям, що оточують Вас, усіляку підтримку. Мало хто має таку чуйну натуру, і ті зусилля, які Ви витратите в цій галузі, будуть багаторазово винагороджені. Проте з плином тижня у Вас виникатимуть нові і нові складнощі. Середа та четвер будуть проходити у заплутаному та суперечливому ключі, а п’ятниця буде дуже драматичною. На щастя, Ви не будете брати прямої участі в конфліктах і сварках, що розгортаються навколо Вас, але, проте, вони Вас дещо втомлять. Тільки на вихідних Ви можете розслабитися і добре порадуватися.

Рак
У понеділок та вівторок суперечки та дебати з іншими людьми будуть приносити Вам значну користь, і аргументи Ваших опонентів допомагатимуть Вам відкривати для себе нові деталі та нюанси. З середи по п’ятниці у Вас буде багато можливостей продемонструвати іншим людям, що Ви є дуже чуйною натурою і готові дати їм те, чого вони потребують. Виявіть ці якості – і це піде Вашим відносинам на користь. На вихідних Ви також присвятите всі свої сили наданню допомоги іншим.

Лев
У понеділок та вівторок Ви будете на піку своєї форми, і Ваша популярність злетить до небес. Багато нових людей захочуть з Вами познайомитися, та й Вам буде цікаво знайти нових приятелів. Крім того, у Вас прокинеться спрага подорожей. Вирушайте в якесь екзотичне місце – і це допоможе Вам навести лад у голові та відновити запас своїх фізичних та моральних сил. У суботу чи неділю один із Ваших близьких друзів скаже Вам про те, що хотів би скласти Вам компанію у Ваших захоплюючих поїздках. І Ви палко підтримаєте цю ідею.

Діва
Філософський підхід до життя може зробити його набагато захоплюючим і незвичайним, але в понеділок і вівторок намагайтеся не виявляти претензійності та прагматичності у своїх поглядах. У середу з Вами відбудеться якась подія, яка змусить Вас подивитись на речі інакше. Можливо, такою подією буде якесь швидкоплинне зауваження одного з Ваших друзів, а може, й щось серйозніше. Четвер і п’ятниця проходитимуть у дуже насиченому ключі і будуть сповнені безлічі невеликих відкриттів, якими Вам, однак, буде важко поділитися з іншими людьми. У вихідні Вас відвідає безліч новаторських радикальних ідей.

Терези
У понеділок та вівторок Вам не доведеться гадати, що приготувала Вам доля, адже результат цих днів залежатиме лише від Вас. Однак це аж ніяк не говорить про те, що Ви повинні нав’язувати свою волю іншим людям – такий підхід викликатиме запеклу протидію з їхнього боку. Середа стане поворотним моментом цього тижня – несподівано навіть найпростіші речі стануть страшенно заплутаними та складними. У четвер і п’ятницю ніхто з навколишніх людей не стане ділитися з Вами своїми думками – Вам доведеться по крихтах здобувати з них цю інформацію. На вихідних Ви будете сповнені дивовижної соціальної енергії, і спілкування з іншими людьми складатиметься як по маслу.

Скорпіон
На початку тижня Вам буде важко розподіляти ресурси та розставляти для себе пріоритети. Понеділок і вівторок протікатимуть у повільному стомлюючому ключі. Постарайтеся знайти спосіб розігнати кров. Наприклад, здійсніть бадьору прогулянку або відіжміться від підлоги. У середу Ви прийдете до замкнутого інтроспективного стану. Тому в цей день, як і в четвер і п’ятницю, Ви не будете налаштовані виходити в місто. А якщо Ви все-таки вирішите кудись сходити, то, швидше за все, поїдете туди поодинці. У вихідні Ви будете готові знову повернутися до своїх друзів, але цього разу вони не будуть налаштовані виходити у світ.

Стрілець
На початку тижня Вам, ймовірно, захочеться вирушити до якоїсь екзотичної країни. Звична Вам дійсність почне набридати Вам, і Ви захочете змінити обстановку. Крім того, це бажання пов’язане з Вашим прагненням набрати хорошу фізичну форму. Тим не менш, у період із середи по п’ятницю всі багато говоритимуть про подорожі, але до занять спортом справа не дійде. На вихідних зберігайте активність та не сидіть без діла.

Козеріг
У понеділок і вівторок Ваші обов’язки – особливо, сімейні – Вас моторошно стискатимуть. Ви дуже серйозні до них належите, і, як правило, це призводить до успіху. Однак часом таке відповідальне і свідоме ставлення може робити Ваше життя досить нудним. На щастя, у середу, четвер та п’ятницю Вам явно не доведеться нудьгувати. Ці дні будуть наповнені для Вас сміхом та любов’ю, а також яскравими фантазіями та амбітними планами на майбутнє. На вихідних ніщо не зможе завадити Вам досягти поставленої мети.

Водолій
У цей період Ви працюватимете над безліччю різних справ, і всі вони будуть складатися вдало. Зокрема, завдяки активній підтримці з боку Ваших друзів та рідних. Однак у середу ситуація може різко змінитись. У четвер та п’ятницю у Вас прокинеться сентиментальність, і Ви почуватиметеся трохи не у своїй тарілці. Але, на щастя, цей стан досить швидко пройде. І в суботу Ви знову будете дуже енергійними та продуктивними. Неділя вийде для Вас просто фантастичною.

Риби
У понеділок та вівторок Вам буде важко домогтися підтримки з боку Ваших консервативних друзів, адже Ваші задуми здаватимуться Вам надто ризикованими. Однак якщо Ви будете готові взятися за їх реалізацію та прийняти їх можливі наслідки, то зробіть це. З п’ятниці Ви будете наполегливо працювати над усуненням деяких факторів ризику та налагодженням відносин з іншими людьми. Ближче до кінця трудового тижня Ваш керівник прийде у дуже гарний настрій, і ця обставина зіграє Вам на руку. На вихідних якісь сімейні турботи та клопіт сильно ускладнюватимуть Вам життя. Постарайтеся знайти можливість трохи подрімати.

, , , , , переглядів: 438


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *