Краса і досконалість в руках “L and M”

Щасливе
04.02.2019  14:35

Образ сучасної жінки – це природна краса. Кожна з нас все ж помічає в собі огріхи та прагне до ідеального. Впевненість жінки залежить від зовнішнього вигляду, емоційного стану і, безперечно, від того, як її сприймає оточення. Салон краси сьогодні – це як випити кави вранці, адже доглянутість, натуральність – модний тренд. А як знайти час для себе, коли чекає робота, бізнес, сім’я? Хто подбає про ваш чарівний вигляд, хто дослухається до кожного побажання, щоб вранці ви прокинулись, а в дзеркалі – королева?..

Краса непідвладна часу і зовнішньому впливу, врода, яка не в’яне, а лиш розквітає та набирає привабливіших відтінків – не міф, не мрія, а робота професіоналів б’юті сфери. Майстри салону “L and M” довершать вашу індивідуальність необхідними акцентами з мінімальною затратою часу. Про мистецтво краси розмова з власницями салону “L and M beauty salon” Лілією РИЖОЮ та Мирославою МИШКЕВИЧ.

ПЕРМАНЕНТНИЙ ІДЕАЛ КРАСИ

 – Жінки повсякчас прагнуть виглядати ідеально, а перманентний макіяж – це сучасне рішення для досягнення природної довершеності образу жінки. Він дозволяє підкреслити контури, приховати певні недоліки (шрами, асиметрію), змінити колір і форму брів, додати вустам соковитого або ніжного відтінку. В чітких рисах жіночого обличчя важко не помітити звабливий погляд, чуттєві губи… Та, головне, перманентний макіяж дарує ідеальний вигляд на тривалий час. Із таким макіяжем не страшно потрапити під дощ, або ж засмагати під сонцем – він зберігає свій вигляд незалежно від зовнішніх факторів. Ми використовуємо якісні пігменти в татуажі, засоби, які не викликають алергії та побічних реакцій, процедура є безпечною для здоров’я, – пояснює майстер Лілія РИЖА.

– Власні коси відростити гарними, блискучими і довгими неможливо, адже під дією різних факторів, впливів вони втрачають здоровий та сяючий вигляд. У салоні “L and M” ви зможете отримати якісні перукарські послуги, професійний догляд, а також відновити пошкоджене волосся чи наростити бажану довжину. Нарощення волосся за італійською технікою, за якою працює майстер Мирослава МИШКЕВИЧ, виглядає природно, його важко відрізнити від натурального.

– Для нарощення використовую власний матеріал, – зауважує Мирослава. – Ми купуємо волосся, тож можемо на місці підібрати клієнту густоту та довжину пасм. Також, пропонуємо найсучасніші процедури для відновлення волосся. Olaplex – універсальний засіб для відновлення пошкодженого волосся, він захищає від термічних впливів, механічних пошкоджень, застосовуємо його у відновленні при фарбуванні. Кератинове вирівнювання – популярна й ефективна процедура для неслухняного, пористого волосся, яке опісля стає гладеньким і шовковистим. До речі, ефект від таких процедури помітний впродовж тривалого часу.

У салоні “L and M” можливо все:

  • перукарські послуги (фарбування, відновлення, нарощення волосся (італійська технологія на капсулах, голлівудське плетіння, італійська технологія на мікрокапсулах), зачіски,
  • послуги макіяжу та перманентного макіяжу,
  • ін’єкції краси (ботокс і аугментація губ),
  • лазерна епіляція,
  • манікюр,
  • педикюр,
  • парафінотерапія,
  • оформлення брів.

ЛІДЕР БЮТІ ПОСЛУГ

У нас немає конкурентів, бо на кожного майстра є свій клієнт. Потік наших клієнтів з часом тільки зростає, і все завдяки тому, що в нашому салоні створюють ідеальний образ від А до Я, в “чотири руки” і за середньостатистичними цінами – це “краса під ключ”. Індивідуальний підхід і задоволення бажань клієнта – пріоритети нашої роботи, ми допомагаємо змоделювати образ, додаємо потрібні акценти. Тому ми впевнені, що клієнти нам довіряють, а ми із задоволенням втілюємо їхні бажання та примхи. Ми наголошуємо на тривалості виконання робіт. Час обслуговування клієнтів у нашому салоні організований максимально ефективно – працюємо “в чотири руки”, поєднуючи 3-4 процедури в одному відрізку. Наші клієнти цінують час. Чимало клієнтів користуються тим, що ми робимо оперативно, адже в когось діти, в когось – бізнес, а в когось – термінова поїздка. Ми не беремо кількістю, а якістю, розширюємо штат майстрів, щоб завантаженість не впливала на результат. У нас нема конкурентів, у нас є колеги, й ми готові співпрацювати й ділитися досвідом.

 БЕЗПЕКА ТА ЗДОРОВ’Я

– Це передусім, адже здоров’я – запорука гарного вигляду. До слова, інструменти для манікюру та педикюру проходять чотири етапи стерилізації – очищення, замочування, чищення ультразвуком та стерилізація у сухожарі. На останньому етапі обробки інструментів ми використовуємо крафт-пакети, в яких зберігаються інструменти, та відкриваємо при клієнтові перед процедурою. Ці заходи дозволяють уникнути передачі й зараження клієнта бактеріальною або вірусною інфекцією, грибком або іншим шкірним захворюванням.

, , , , , , , , , переглядів: 2 079


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *