На Рівненщині стартував проєкт для виявлення факторів ризику серцево-судинних захворювань

квиток на автобус
Щасливе
10.01.2024  21:30

На Рівненщині впроваджено проєкт “Стань на варті свого серця” для виявлення факторів ризику серцево-судинних захворювань. У рамках цієї ініціативи Висоцьке та Зарічанське лісогосподарства області долучилися до медичних оглядів, дозволяючи вимірювати артеріальний тиск, індекс маси тіла, рівень холестерину та глюкози у крові, а також проходити опитування щодо способу життя. За результатами 9 виїздів 305 працівникам надано інформацію про їхнє здоров’я.

Ця ініціатива входить у рамках інформаційної кампанії “Стань на варті свого серця”, яку реалізує громадська організація “Життя” у співпраці з ДУ “Центр громадського здоров’я Міністерства охорони здоров’я України” за підтримки україно-швейцарського проєкту “Діємо для здоров’я”. Мета кампанії – зменшити поширеність серцево-судинних захворювань в Україні та запобігти передчасній смертності від цих захворювань.

Виконавчий директор “Життя” Дмитро Купира підкреслив, що серцево-судинні захворювання становлять основну причину смертності в Україні, і важливо, щоб люди звертали увагу на своє здоров’я, особливо після 30 років. Акцентуючи на важливості усвідомлення, що спосіб життя впливає на здоров’я серця і судин, він закликав до мотивації на зміну негативних звичок на користь здорового способу життя.

, , переглядів: 90


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *