Плідна співпраця міста та Університету є ключем до успіху та розвитку

Щасливе
21.09.2021  19:50

Плідна співпраця міста та Університету є ключем до успіху та розвитку

Саме така теза була одним із лейтмотивів дводенного семінару «Академічне місто: досвід країн Вишеградської групи». Це перший захід міжнародного проекту «Town and Gown 2.0» (з англійської «Місто і Мантії»), одним з партнерів якого є Волинська бізнес-школа НаУОА.

Фото прес-служби НаУОА

Партнерами проекту з Рівненщини є Національний університет “Острозька академія”, Острозька міська рада, Національний університет водного господарства та природокористування, Рівненська міська рада, Волинська бізнес-школа НаУОА.

Фото прес-служби НаУОА

Семінар об’єднав представників університетської спільноти та місцевого самоврядування. Також унікальним досвідом такого штибу співпраці поділився й гості з Люблина. Серед них  й Маріуш Саґан, директор департаменту Стратегії та Підприємництва цього міста.

 

Фото прес-служби НаУОА

 

«Town and Gown 2.0» ставить перед собою такі завдання: реалізація ідеї академічного міста завдяки розвитку міської інфраструктури для комфортного навчання студентів та діяльності університетів; перетворення міста на інноваційний простір, у якому молодь та науковці мають можливість  розробляти наукові проекти та творити інновації; створення нових інституцій, які ґрунтую взаємодію міста та університету та націлені на взаємний розвиток (технологічні парки, інноваційні центри, творчі кластери); промування міста як академічного середовища задля залучення творчих людей до навчання та проведення досліджень.  Та інше.

Фото прес-служби НаУОА

Кінцева мета проекту – налагодження плідної взаємодії між вищими навчальними закладами, чиновництвом, різноманітними українськими установами й інституціями та країнами Вишеградської групи.

Фото прес-служби НаУОА

За словами Маріуша Саґана, якщо суспільство прагне інновацій, воно не може обійтися без університету. Якщо йдеться про розвиток новітніх технологій та науки – важливе значення має співпраця міста та Університету.

 

Дводенний семінар – це перша подія у цілий низці заходів, які відбуватимуться в межах міжнародного проекту «Town and Gown 2.0»:

Фото прес-служби НаУОА

 

Воркшоп в Луцьку (06.10.2021 – 09.10.2021) “Інновації та індустрія захисту: досвід Вишеградської групи”.

Воркшоп в Рівному (27.10.2021 – 29.10.2021) “Креативний кластер та культурні індустрії: досвід Вишеградської групи”.

Підсумковим заходом стане міжародна конференція і Хакатон для студентів “Town and Gown 2.0: стратегічна співпраця міста та університету у Вишеградській групі та Україні, що відбудеться 26-27 січня 2022 року в Острозькій академії.

, переглядів: 154

Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *

МайстерСтом