Рівненській письменниці Ірині Баковецькій вручили премію імені Світочів

Гринюк Перевезення
24.09.2020

Рівненській письменниці Ірині Баковецькій вручили премію імені Світочів

Рішення про присвоєння обласної літературної премії напередодні одноголосно прийняли представники комітету, до якого входять місцеві краєзнавці, літератори, журналісти, бібліотекарі та просвітяни. Грошової винагороди письменниця, поетеса, журналістка і композиторка Ірина БАКОВЕЦЬКА удостоєна за плідну творчу і культурно-просвітницьку діяльність, зокрема, за написання книги “Торчки, або Ґрант на контрабанду”.

“Сьогодні в головній книгозбірні області ми вручаємо високу премію для талановитої письменниці Рівненщини. Ірино, бажаю вам натхнення, творчості та ще більшої креативності. Великих тиражів та вдячних читачів”, – зазначив на врученні в обласній науковій бібліотеці заступник голови Рівненської ОДА Сергій ГЕМБЕРГ.

Ірина Володимирівна Баковецька-Рачковська – член Національної спілки журналістів України та Національної спілки письменників України, учасниця військово-історичних реконструкцій, засновниця власного поетичного стилю етно-вірша, етно-рок-виконавиця, ініціаторка та організаторка багатьох літературно-мистецьких проєктів. У 2008 році закінчила НаУ “Острозька академія”, магістр релігієзнавства. у 2011 – Рівненський державний гуманітарний університет (музичне мистецтво, диригент хору, артист хору), у 2014 – Міжнародний економіко-гуманітарний університет ім. академіка С. Дем’янчука (журналістика). Згодом здобула спеціальність “хорове диригування” в Інституті мистецтв РДГУ та магістра журналістики в МЕГУ.

Очолює Рівненську обласну організацію Національної спілки письменників України. Лауреатка літературних премій імені Михайла Дубова (2012) та імені Валер’яна Поліщука (2014).

Фото: rv.gov.ua

, , ,


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *