Обдарованих рівнян нагородили стипендією міського голови

квиток на автобус
Щасливе
06.02.2019  10:12

Ветеранів галузі культури, відмінників навчання, провідних творчих, бібліотечних працівників, юних переможців престижних конкурсів, фестивалів – вихованців шкіл естетичного виховання, гуртків, студій клубних закладів міста відзначили іменною стипендією міського голови Рівного. Про це повідомляють на сторінці Рівненської міської ради та її виконавчого комітету.

Обдаровані рівняни отримали стипендію міського голови

Нагородження відбулося у вівторок, 5 лютого, в залі засідань Рівненського міськвиконкому. Вручення провів міський голова Володимир Хомко. З нагоди урочистостей стипендіати-художники презентували виставку своїх картин, а молоді таланти влаштували імпровізований концерт.

Обдаровані рівняни отримали стипендію міського голови

 

Обдаровані рівняни отримали стипендію міського голови

Стипендію для обдарованих рівнян виплачуватимуть щомісячно впродовж року. Грошова підтримка містянам, які відзначились своєю активною участю у мистецькому житті міста, вагомими досягненнями у естетичному вихованні дітей та молоді здійснюється відповідно до Програми розвитку культури в місті Рівному на 2019 – 2023 роки. Згідно розпорядження міського голови грошові нагороди отримають 20 обдарованих молодих рівнян у розмірі 460, та одинадцять працівників бібліотек та ветерани в галузі культури у розмірі 800 грн.

Обдаровані рівняни отримали стипендію міського голови

До слова, нагородження стипендією міського голови було започатковано започаткована у 2003 році.

 

, , , переглядів: 696


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *