Переселенці поселилися в модульному містечку на Рівненщині

Щасливе
24.02.2023  13:25
На Рівненщині понад 40 переселенців оселилися в новоствореному містечку на території Радивилівської територіальної громади.
Начальник Рівненської ОВА Віталій Коваль разом із головою облради Адрієм Караушем вручили ключі від 12 модульних будиночків для більше 40 переселенців.
«Це експериментальний пілотний проєкт, який почався восени 2022 року. Радивилівщина – це та громада, яка має найбільшу кількість ВПО відносно до місцевого населення. У цих будиночках поселяться сім’ї переселенців, які мешкають в громаді, та ті, які офіційно працевлаштувалися. Тут вже створилася справжня родина. Оселилися сім’ї поліцейського та медика. Також серед мешканців – мами з дітьми, чоловіки яких є військовослужбовцями, люди з інвалідністю, вузькопрофільні спеціалісти, яких потребує громада», – зазначив Віталій Коваль.
Усі модульні конструкції утеплені, витримують температуру до -40 градусів за Цельсієм. Мають автономне опалення. Тут облаштована кухня, душова, є меблі – шафа, двоспальне ліжко та двомісний диван.
, , , переглядів: 252


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *