Дві педагогині з Рівненщини отримали відзнаки на конкурсі «Вчитель року – 2026»
Дві педагогині з Рівненщини отримали відзнаки на всеукраїнському конкурсі «Вчитель року – 2026». Вчителька з Рівного стала призеркою, а освітянка з Радивилова — дипломанткою.








