Рівненський депутат виступив проти будівництва ТРЦ на Боярці

Щасливе
23.07.2019  13:00

Депутат міської ради Рівного Роман Яворський, який називає себе “депутатом від Боярки”, звернувся до мера міста Володимира Хомка і його заступника Віталія Германа з проханням дати відповідні розпорядження щодо вивчення законності реконструкції ринку на Дубенській. Про це пан Яворський повідомив на своїй сторінці у Facebook.

Боярка

“Дубенська, 44А – приміщення ринку на Боярці із сумнозвісною серед місцевих мешканців репутацією – там знаходиться “розливайка”, відвідувачі якої справляють природні потреби під вікнами сусідніх будинків.

Днями ЗМІ повідомили, що замість цієї споруди планується будівництво торгового центру шляхом реконструкції ринку. Поруч із цією спорудою фактично немає дороги, лише прибудинкова територія будинків Дубенська, 40 і 44, на якій заледве можуть розминутися автомобілі. А наявний ринок із без того створює чимало перешкод для місцевих мешканців: неможливість заїзду у двори до чотирьох дев’ятиповерхових будинків та ДНЗ №2, хаотичне паркування та стоянка вантажних автомобілів, відсутність місць для паркування для жителів. Збільшення розміру будівлі та, як наслідок, кількості відвідувачів на автомобілях призведе до повного транспортного колапсу!

Задля реконструкції будівлі ринку має бути перенесена навіть зупинка громадського транспорту, куди саме – невідомо. Оскільки будівля знаходиться фактично на плавуні, ймовірність зсуву ґрунту і руйнації оточуючих будинків надзвичайно велика. І найобурливіше в цій історії те, що стосовно будівництва із жителями сусідніх будинків ніхто публічних консультацій не проводив!

Я, як депутат від Боярки, вже написав листи міському голові Рівного Володимиру Хомку та його заступнику Віталій Герман з проханням дати відповідні розпорядження щодо вивчення законності даної реконструкції. Також у вівторок, 23 липня о 20:00 на дитячому майданчику між будинками Дубенська, 40-44 відбудуться збори мешканців мікрорайону щодо цього питання.

Скажу одне: без врахування позиції людей ніхто нічого будувати не буде! Ми не допустимо, щоб заради бізнесових інтересів окремих осіб терпіли незручності тисячі мешканців Боярки. Захистимо право людей на комфортне життя на своїй вулиці – разом!”, – написав Роман Яворський.

Роман Яворський

? Дубенська, 44А – приміщення ринку на Боярці із сумнозвісною серед місцевих мешканців репутацією – там знаходиться "…

Опубліковано Романом Яворським Понеділок, 22 липня 2019 р.

, , , , переглядів: 1 938


На правах реклами


Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *