Рівненський водоканал придбав унікальне обладнання: фото

Збір коштів на потреби армії України
Щасливе
01.03.2020  09:25

Рівненський водоканал придбав унікальне обладнання: фото

Унікальне обладнання придбали для обласного водопостачального підприємства «Рівнеоблводоканал».

Сучасну установку направленого буріння для прокладання труб без проведення розкопок презентував директор установи Андрій Карауш. «Установку придбали за кошти обласного бюджету. Подібного обладнання немає на жодному водоканалі України. Завдяки її використанню вдалося суттєво зменшити витрати підприємства на відновлення благоустрою і скоротити терміни проведення робіт», розповів керівник водоканалу. Крім того, вдалося купити італійські зварювально-стикові апарати для поліетиленових труб, нові автомобілі для аварійно-диспетчерської служби та багато іншого.

Завдяки цьому обладнанню спеціалісти комунального підприємства можуть ефективно та більш оперативно виконувати роботи по модернізації мереж водопостачання та водовідведення з заміною на трубопроводи з полімерних матеріалів. Зі свого боку, це збільшує термін використання мереж, їх надійність та забезпечує безаварійність експлуатації. Така закупівля була передбачена інвестиційною програмою «Рівнеоблводоканал» та реалізована за допомогою державного банку на умовах фінансового лізингу.

«Це приклад налагодженої співпраці між комунальними і державними установами, коли обладнання працює вже, а оплату розтерміновано в часі. Закликаю усіх керівників комунальних підприємств робити правильні управлінські кроки і, перш за все, думати про господарську діяльність. Адже успішний керівник – успішне підприємство!» – підсумував голова ОДА Віталій Коваль.

, , переглядів: 358
Залишити коментар

Ваша e-mail адреса не оприлюднюватиметься. Обов’язкові поля позначені *